YILKI kullanıcısının son içeriği

1. Y

Yardım ses yok

şaka ya.. 😁 sesi geçtim PC görmüyor (usb yapılandırması içinde dosya aktarımı FTP seçeneği yok) rom yükleme yapamıyorum, geliştirici seçenekleri içinde OEM kilit seçeneği yok root yapamıyorum.. MIUI 10 global 9.3.21 BETA yüklü ,8.2 kararlıya geçmek istiyorum geçmek istiyorum geçemiyorum root...
  2. Y

Yardım ses yok

Redmi note 4 ümden, 4 yıl sonra niye ses gelmediğini buldum.. Ben sağırmışım 😁
  3. Y

Çözüldü Oem Kilidi seçeneği ayarlarda yok

Çözebildinizmi..kaç yıldır benim redmi note 4 te öyle..PC görmüyor OEM kilit yok geliştirici seçeneklerinde..sürüm MIUI 10 global 9.3.2.1 beta..
  4. Y

Yardım ses yok

Tam 3 yıl olmuş sahiden ses yok üzerine 1 LG G4 bir LG G5 bir Lenovo K5 note bir Xiaomi redmi note 6 Pro bir redmi note 8 aldım hala burdan ses gelmemiş ara ara telefondan felsefe ses
  5. Y

Satış Tamir, yedek parça satışı ve temini, servis, yazılım ...

Ses entegresi varmı, fiyat nedir? Venus_V3_5580 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  6. Y

yok yazılım denemedim, bilgisayar görmüyor pc suit de kurdum ama nafile yine de deneyeceğim telefona kurulan usb setting programı ile.. garanti yok, garantilisi 1250 tl idi garantisin 750 tl idi. [emoji4] Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  7. Y

selamünaleyküm redmi note 4 forumda yazdığım gibi her türlü ses durumu gitti.. kulaklık ve hoparlör ses yok video müzik ses yok, mikrofondan ses gitmiyor.. sorun ve çözüm nedir hocam..çözüm varsa fiyat nedir Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  8. Y

Yardım ses yok

1 aydır note 4 mtk mı sessiz olarak kullanıyorum. kulaklık hoparlör mikrofon video müzik hiçbir ses alış verişi yok. 1 akşam birden bire kayboldu.. düşürdün mü diye soracaklara "evet bir kaç kez düşürdüm, ama ses in gittiği gün değil daha önceleri." 2 tamirci entegre dedi, 1 tanesi...
Üst Alt