Yardım ses yok

• Konbuyu başlatan YILKI
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 5
  • Görüntüleme 1K

YILKI

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Hakan murat
Cihazım
redmi note4
Konular
1
1 aydır note 4 mtk mı sessiz olarak kullanıyorum. kulaklık hoparlör mikrofon video müzik hiçbir ses alış verişi yok. 1 akşam birden bire kayboldu..
düşürdün mü diye soracaklara "evet bir kaç kez düşürdüm, ama ses in gittiği gün değil daha önceleri."
2 tamirci entegre dedi, 1 tanesi ses filmi dedi.. İpohe lar gibi tüm ses olayı bir düzenekten durumu varmış galiba.. son tamirci "film arızalı olabilir diye değiştirecekti ama sonra kontrol ettim tüm parçalar sağlam hepsi çalışıyor" dedi..
ya anakarttan ya da yazılıdan dır dedi enson...
bir bilgisi olan varmı arkadaşlar..
ayrıca telefon ses harici tıkır tıkır işliyor sadece PC görmüyor usb den.. rom nasıl yükleyeceğim pc görmeden.. ayarlardan telefon sıfırlaması yaptım ama yok... nasıl hard reset atabilirim... power + ses açma tuşu demeyin öyle olmuyor fastboot moduna giriyor öylece kalıyor...
telefondan çok memnunum başkada almak istemiyorum yardımcı olabilirseniz...

Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

YILKI

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Hakan murat
Cihazım
redmi note4
Konular
1
Tam 3 yıl olmuş sahiden ses yok üzerine 1 LG G4 bir LG G5 bir Lenovo K5 note bir Xiaomi redmi note 6 Pro bir redmi note 8 aldım hala burdan ses gelmemiş ara ara telefondan felsefe ses

Oyla:

YILKI

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Hakan murat
Cihazım
redmi note4
Konular
1
Redmi note 4 ümden, 4 yıl sonra niye ses gelmediğini buldum..
Ben sağırmışım 😁

Oyla:

YILKI

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Hakan murat
Cihazım
redmi note4
Konular
1
Nedenmiş hocam ?
şaka ya.. 😁
sesi geçtim PC görmüyor (usb yapılandırması içinde dosya aktarımı FTP seçeneği yok) rom yükleme yapamıyorum, geliştirici seçenekleri içinde OEM kilit seçeneği yok root yapamıyorum.. MIUI 10 global 9.3.21 BETA yüklü ,8.2 kararlıya geçmek istiyorum geçmek istiyorum geçemiyorum root ve usb olmadığı için..

Oyla:

Faruk_6123

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ömer faruk
Cihazım
redmi pro
Konular
0
şaka ya.. 😁
sesi geçtim PC görmüyor (usb yapılandırması içinde dosya aktarımı FTP seçeneği yok) rom yükleme yapamıyorum, geliştirici seçenekleri içinde OEM kilit seçeneği yok root yapamıyorum.. MIUI 10 global 9.3.21 BETA yüklü ,8.2 kararlıya geçmek istiyorum geçmek istiyorum geçemiyorum root ve usb olmadığı için..
Hocam bu lanet telefonlar sıkıntılı bana da kendi kendine şifresini değiştirmeler wifi ye bağlandığım anda kapanmalar ve yeniden başlatma gibi sorunlar yaşadım telefona rom atmak istiyorum fakat bende de oem kilit açma vs. Yok siz çözebildiniz mi

Oyla:
Üst Alt