Yigitozturk kullanıcısının son içeriği

1. Yigitozturk

Yardım Mi 10t prı mobil ödeme sorunu

Merhaba, yurtdışı Mi 10t pro kullanmaktayım. Miui 12 de sorunsuz sıkıntısız kullandığım mobil ödeme miui 13 e güncelleme yaptığım andan itibaren çalışmaz oldu. Aylar geçmesine rağmen hiç bir çözüm bulamadım. Juzdan uygulamasından kartımı silip tekrar ekledim fakat fayda sağlamadı. Tüm ayarlarım...
  2. Yigitozturk

Yardım Mi5 Dokunmatik Takılma

Acaba dokunmatik sorununu nasıl çözdünüz bende de mi5 var ekran değiştirdim rom yüklettim telefonu sıfırladım hiçbir sonuç alamadım bir servis anakarttan olabilir dedi diğeri ekran kusurludur dedi çözebilen var sa ona göre yol izleyeyim
  3. Yigitozturk

Çözüldü Miui 8 saat ayarı acill!!

+3 yapınca tekrardan resetleyince geri alıyor bölgeyi de rusya yaptım dün işe yaramadı çok sinir bozucu
  4. Yigitozturk

Çözüldü Miui 8 saat ayarı acill!!

Herkese iyi akşamlar arkadaşlar telefonumda sıkıntılar vardı rom attırdım ve miui 8 yükledim şuan bir sıkıntım var saat dilimini otomatik yapınca +2 doğu avrupa saatine ayarlıyor o tiki kaldırıp +3 olan bir yeri işaretlediğimde ise telefonu kapatıp açtığımda otomatik olarak saat tekrardan +2...
  5. Yigitozturk

Yardım Mi5 orjinal panel arıyorum acilll

Son olarak xiaomiteknikservis diye bir yer buldum yorumları genellikle iyi oradan taktıran var mı yorumlarınızı bekliyorum iletişime geçtim ellerindeki panelin sharp veya jdi olduğunu söylediler 220 tl fiyat istiyorlar
  6. Yigitozturk

Yardım Mi5 orjinal panel arıyorum acilll

Herkese iyi forumlar. Mi 5 cihazımın ekranında takılmalar(basmayı algılamama) şikayetim var aynı zamanda ghost screen de oluyor acaba orjinal veya beni yarı yolda bırakmayacak bir ekranı nasıl temin edebilirim orjinal olması işime yarar ancak lcd istemiyorum yardımcı olan herkese teşekkürler...
  7. Yigitozturk

Soru Lg Panel Ghost Screen Sorunu

ekran sürem zaten az kalıcı olarak düzeltmek istiyorum
  8. Yigitozturk

Soru Lg Panel Ghost Screen Sorunu

mi5 kullanıyorum ve ürünü aldıktan 9-10 ay sonra ghost scren olmaya başladı üründe lg panel kullanılmış ve delta servis garantili garantimin bitmesine 4-5 ay civarı var orjinal ekran bulabilir miyim? bulursam fiyatı ne olur ve delta servise gönderen var mı bu sorundan dolayı
  9. Yigitozturk

Yardım bildirim sesleri gelmiyor ve kilit ekranında gözükmüyor

bende bulamadım miui 10 a uygun tema önerisi olan var mı sorunun düzelmesi için
  10. Yigitozturk

aynı sorun bende var 1539393155 onlar açık bildirim geldiğinde o an ekranı açarsam bildirim oraya düşüyor ancak 1 sn bile olmadan kayboluyor
  11. Yigitozturk

Yardım Mi 6 ekran kırıldı ne kadara değişir ve satmak istesem ne kadar eder?

peki delta servisin yaptığı ekranı veğendiniz mi bende mi5 var ghost screen oluyor omum için değiştirebilirim
  12. Yigitozturk

arkadaşlar miui 10 a geçtiğimden beri kilit ekranında bildirimler gözükmüyor bu sebeple bildirim ışığı da yanmıyor bu da yetmezmiş gibi bildirim geldiğinde telefon ufaktan titriyor genelde hissetmiyorum bile ses çıkartmıyor var mı sebebini veya çözümünü bilen
  13. Yigitozturk

Yardım ses kısma tuşu normalde çalışmıyor ama insta da çalışıyor

biraz geç cevap veriyorum kusura bakmayın miui 10 geldi güncelledim gps sorunum da vardı telefonu yedekleyip fabrika ayarlarına döndürdüm ancak sorun hala devam ediyor tuş arada basıyor bazen basmıyor basması için bir kere ses açmaya basıyorum ardından kısıyorum nasıl düzeltebilirim
  14. Yigitozturk

Yardım ses kısma tuşu normalde çalışmıyor ama insta da çalışıyor

selamlar mi5 kullanıyorum telefonda ses açma tuşunda hiç bir sıkıntı yok ancak ses kısma tuşuna bastığım zaman telefon tepki vermiyor.instagramda hikaye bölümünde ses kısma tuşu çalışıyor sebebini anlayamadım bilen veya yardım edebilecek var mı?
  15. Yigitozturk

Haritalar

peki rom root bootloader vb işlere karışmadan düzeltmek mümkün mü acaba kararlı sürümden memnunum ve bu işlerden fazla anlamam
Üst Alt