Yigitkus kullanıcısının son içeriği

1. Y

Rom POCO X3 NFC için LedoMerto Extendet MIUI v12.0.8.0 (A10)

Hocam indirilmiyor, linki yeniler misiniz?
  2. Y

Rom POCO X3 NFC için LedoMerto Extendet MIUI v12.0.8.0 (A10)

Güvenlik uygulamasının aynı sürümünü apk olarak kurarsan sorun çözülüyor. (Güvenlik_6.2.2-220526.1.2_apkmirror.com.apk)
  3. Y

MIUI 12.5 POCO X3 NFC - Endonezya Kararlı Rom V12.5.3.0.RJGIDXM İndirme Bağlantıları

Merhabalar. Bu 12.5.3 sürümünde, yakınlık sensörü 12.0.7 deki gibi stabil çalışıyor mu?Çünkü kullandığım romlarda, 12.0.7 hariç, yakınlık sensörü hiç düzgün çalışmıyordu
  4. Y

Rom [By Greeshan] [ Poco X3 NFC] MIUI 12 Endonezya Stabil 12.0.3.0 [Android 10]

cevap için teşekkürler.Eu romdan çok da iyi değil desenize, Bende Eu romdaki bazı hatalardan ve belki bu romda pil daha iyidir diye geçmeyi düşünüyordum ama, şu an kararsız kaldım.
  5. Y

Recovery Poco X3 NFC - Twrp 3.4.0-15 Tek Tuş Yükleme Aracı

EU rom genel olarak iyi.Aşağıdaki sorunlar için, Farklı bir rom denemek istiyorum.Beğenmezsem EU roma geri dönerim. -Çok kullandığım tek elle kullanım modu hiç düzgün çalışmıyor, -tv yansıtma özelliği çalışmıyor, -batarya iyi ama istediğim gibi değil.
  6. Y

Recovery Poco X3 NFC - Twrp 3.4.0-15 Tek Tuş Yükleme Aracı

Arkadaşlar, telefonda EU Rom yüklü ve TWRP ile yedek aldım.Ama Greeshan roma geçeceğim.Acaba Greeshan rom da, EU romdan aldığım yedeği sorun olmadan kurabilir miyim?Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.
  7. Y

Rom [By Greeshan] [ Poco X3 NFC] MIUI 12 Endonezya Stabil 12.0.3.0 [Android 10]

Arkadaşlar, telefonda EU Rom yüklü ve TWRP ile yedek aldım.Ama Greeshan roma geçeceğim.Acaba Greeshan rom da, EU romdan aldığım yedeği sorun olmadan kurabilir miyim?Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.
  8. Y

MIUI 12 Poco X3 NFC Xiaomi.Eu Stabil Rom 12.0.4.0.QJGMIXM

İyi akşamlar, Arkadaşlar. Tr romdan Eu rom'a geçmeyi düşünüyorum. yalnız merak ettiğim birkaç soru var.cevaplarsanız sevinirim. 1.Batarya performansı Tr rom 'dan iyi mi? Ekran süresi Tr rom'dan daha fazla mı? 2.Daha önce kullandığım, Redmi Note 9 Pro Eu rom'da "Hızlı Erişim" özelliği yoktu.Bu...
  9. Y

MIUI 12 JOYUSE MiuiMİX 12 Rom

Merhaba. Şu an Eu rom kulanıyorum, oldukça memnunum.yalnız memnun olmadığım yönlerinden biri 'Tek el modu' doğru dürüst çalışmıyor.Hele aktif edip, telefonu yeniden başlatınca hiç çalışmıyor.Ayrıca Ayarlar da, 'Hızlı Erişim' özelliği de yok ki, oradan kullanayım.Acaba bu bahsettiğiniz Rom da tek...
  10. Y

Rehber Redmi Note 9 Pro(Joyeuse) Mıuı 12 Kararlı Eu Rom Kurulum Rehberi Resimli Ve Videolu Anlatım

Aslan568, tavsiyeniz üzere Eu romu kurdum. Gerçekten çok iyi rom...teşekkür ederim...endonezya romda iyiydi ama bu rom daha iyi gibi.Yalnız tek memnun olmadığım nokta, "tek el modu" çoğu zaman çalışmıyor.Acaba var mı bir çözümü?yoksa güncelleme ile düzeltilmesini mi bekleyeceğiz?
  11. Y

Rehber Redmi Note 9 Pro(Joyeuse) Mıuı 12 Kararlı Eu Rom Kurulum Rehberi Resimli Ve Videolu Anlatım

Arkadaşlar endonezya rom dan bu roma geçmemi önerir misiniz? endonezya rom sanki fazla pil harcıyor gibi. ayrıca 'tek el modu' stabil çalışmıyor. Yine, performansı da tatmin edici değil gibi
  12. Y

Recovery PitchBlack Recovery [Resmi] [Twrp] [Miatoll] Sürüm Stabil (Joyeuse-Curtana-Excalibur)[Türkçe] 30.03.2021 Güncellendi

Vayy, bu güzel olmuş.arayüzü ve hızı da çok iyi.emeğine sağlık kardeşim.
Üst Alt