Yesimm kullanıcısının son içeriği

1. Y

Soru Gcam

Teşekkür ederim Hocam:)
  2. Y

Yardım Şarkı ve renk sorunu

Hayır hocam. kaydettigim gibi arıyorum ama yok. Ben de anlamadım. Cevabınız için teşekkür ederim.
  3. Y

Soru Gcam

Redmi note 7 için en uygun Gcam hangisidir?
  4. Y

Yardım Şarkı ve renk sorunu

İki ay oldu redmi note 7 kullanali. Sarkilarimin kendi kendine silindiğini fark ettim şarkının ismini arıyorum yok bulunamadı diyor. Ve 11 güncellemesi geldikten sonra arama yaparken ve gelirken ekran siyah bunu nasıl beyaza çevirebilir im ? Ekran ayarlarına baktım ama yok tu. Şimdiden çok...
  5. Y

Çok acil cevaplarsanız sevinirim.Redmi niye 7 kullanıyorum.az önce tekvin uygulamasından bir...

Çok acil cevaplarsanız sevinirim.Redmi niye 7 kullanıyorum.az önce tekvin uygulamasından bir bildirim geldi =congrulations you have iPhone. Xr from youtube visit yere now.ve altında bi YouTube linki gelmis.ne yapmalıyım bu nedir gercekmi?
  6. Y

Takvim indirilenler geri bildirim yaptım ama msa, MIUI daemon ve Xiaomi sim etkinleştirme var...

Takvim indirilenler geri bildirim yaptım ama msa, MIUI daemon ve Xiaomi sim etkinleştirme var bunları da mı geri almalıyım.
  7. Y

Peki bunu yaparsam bişey olur mu? ve daha geri almadan önüme verileriniz silinir,uygulamayı...

Peki bunu yaparsam bişey olur mu? ve daha geri almadan önüme verileriniz silinir,uygulamayı kullanılmaz duruma getirebilir diyor.
  8. Y

İlk defa Xiaomi telefon kullanıyorum yardımcı olursanız çok sevinirim

İlk defa Xiaomi telefon kullanıyorum yardımcı olursanız çok sevinirim
  9. Y

Merhaba. Redmi note 7kullaniyorum daha 1hafta oldu.teledonu ilk aldığımda sim kartını takdim ama...

Merhaba. Redmi note 7kullaniyorum daha 1hafta oldu.teledonu ilk aldığımda sim kartını takdim ama sürekli sim kart etkinlestirilmiyor diyordu.daha sonra o bildirim gitti arama falan yapabiliyorsun.dun telefonumu kapatmıştım geri açtığımda yine aynı şeyle karşılaştım ve rehperimdeki isimlerin...
Üst Alt