Yardım Şarkı ve renk sorunu

Yesimm

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Damla
Cihazım
Resmi note7
Konular
2
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
MIUI Global 11.0.4
Telefon Modeli
Redmi note 7
Bootloader Kilidi
Bilmiyorum
İki ay oldu redmi note 7 kullanali. Sarkilarimin kendi kendine silindiğini fark ettim şarkının ismini arıyorum yok bulunamadı diyor. Ve 11 güncellemesi geldikten sonra arama yaparken ve gelirken ekran siyah bunu nasıl beyaza çevirebilir im ? Ekran ayarlarına baktım ama yok tu. Şimdiden çok teşekkür ederim.

Ottoman

Co-Admin
Yönetici
Co-Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
126
İki ay oldu redmi note 7 kullanali. Sarkilarimin kendi kendine silindiğini fark ettim şarkının ismini arıyorum yok bulunamadı diyor. Ve 11 güncellemesi geldikten sonra arama yaparken ve gelirken ekran siyah bunu nasıl beyaza çevirebilir im ? Ekran ayarlarına baktım ama yok tu. Şimdiden çok teşekkür ederim.
Telefon gelen çağrı ve cevaplama ekranından bahsediyorsunuz sanırım hocam. Bildiğim kadarı ile Global rom için böyle bir ayar yok. Şarkıların silinmesi ise ilginç bir durum acaba farklı platformlardan indirdiğiniz zaman isimlerini farklı kaydediyor ve arama yaptığınız zaman bulamıyor olabilir misiniz?

Oyla:

Yesimm

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Damla
Cihazım
Resmi note7
Konular
2
Hayır hocam. kaydettigim gibi arıyorum ama yok. Ben de anlamadım. Cevabınız için teşekkür ederim.

Oyla:
Üst Alt