yalovaliokan kullanıcısının son içeriği

1. yalovaliokan

Rom Kullandığım en iyi rom

Nfc aktif mi hocam
  2. yalovaliokan

Rehber Android 11 ile kapanan kaydırma hareketlerini açma

20 deneme sonrası hallettim teşekurler
  3. yalovaliokan

Dün note 9 aldım bugun geldi 12 kararlı sürüm

Dün note 9 aldım bugun geldi 12 kararlı sürüm
  4. yalovaliokan

Yardım Xiaomi Pocophone F1 almayı düşünüyorum

Xiaomi Pocophone F1 almayı düşünüyorum olumlu olumsuz tecrübelerinizi paylaşırmısınız
  5. yalovaliokan

Yardım Redmi note 4x wifi ağına bağlantı sağlanamıyor hatası

Wifi ağına bağlantı sağlanamıyor hatasını çözümü varmı tüm ağlara bağlanıyor ama iş yerindeki ağa bağlanamıyor modeme müdahale etme gibi bir ihtimalim kesinlikle yok wifi verilerini silmek gibi bir alan bulamadım sistem uygulamaları içerisinde
  6. yalovaliokan

Gözünü kırpma vur sanada yapsa kur aTTırsada TuR DuR ⛔ diyene kadar vur

Gözünü kırpma vur sanada yapsa kur aTTırsada TuR DuR ⛔ diyene kadar vur
  7. yalovaliokan

Yardım Wifi wlan verileri temizleme silme

Cihazın sistem uygulamaları arasında Wifi uygulamasını bulamadım Wifi verileri temizlemek silmek istiyorum nerden yapabilirim yada alternatif uygulama varmı bu işlemi yapabileceğim hergün bağlı olduğum Wifi ye bağlanamıyorum ( WİFİ AĞINA BAĞLANILAMADI)hatası veriyor kaydedildi yazıyor ama...
  8. yalovaliokan

Yardım redmi note 4x cihazıma root yapmak istiyorum

Tamam hocam bu yazdıklarınızı araştırıp deneyeyim umarım başarılı sonuç alırım
  9. yalovaliokan

Yardım redmi note 4x cihazıma root yapmak istiyorum

redmi note 4x cihazıma root yapmak istiyorum farklı cihazlarda yapmayı biliyorum ama xiaomi marka cihazlarda hiç tecrübem olmadığı için elime yüzüme bulaştırmamak adına sizlerin tecrübesine sormak istedim hangi program ile yapabilirim ve unroot nasıl yapabilirim yardımcı olumusunuz
  10. yalovaliokan

Cihazda son zamanLarda şebeke ile ilgili sorun yaşıyorum görünüşte sıkıntı yok ama

İnternet bağlantısı çoğu zaman sağlayamıyorum şebeke full çekiyo h+ işareti var operatör ile görüştüm ama yinede cihaz İnternete erişim sağlamıyor internet tercihleri falan sıfırladım yinede sorun devam ediyor kafasına göre internete bağlanıyor kurcalarken mi karıştırdım anlamadım
  11. yalovaliokan

Cihazda son zamanLarda şebeke ile ilgili sorun yaşıyorum görünüşte sıkıntı yok ama arayınca diyorlar

İnternet bağlantısı çoğu zaman sağlayamıyorum şebeke full çekiyo h+ işareti var operatör ile görüştüm ama yinede cihaz İnternete erişim sağlamıyor internet tercihleri falan sıfırladım yinede sorun devam ediyor kafasına göre internete bağlanıyor kurcalarken mi karıştırdım anlamadım
  12. yalovaliokan

Soru Performans konsunda en iyi rom sizce hangisi kullanmış olduğumdan hiç memnun değilim

Mıuı 9 a ilk gelen güncelleme çok iyidi ikinci güncelleme ile ara ara şebeke bile gider oldu
  13. yalovaliokan

Soru Performans konsunda en iyi rom sizce hangisi kullanmış olduğumdan hiç memnun değilim

Bende tam olarak emin değilim fakat mıuı 8 olursa daha güzel olur eğerki mıuı 9 olup sorunuz çalışırsa onada eyvallah
  14. yalovaliokan

9 da avantaj var evet ama 8'e alıştığım için hoş gelmedi bizim türk milleti yeniliklere kapalıdır biraz
Üst Alt