Yağız Mi 8 Lite kullanıcısının son içeriği

1. Yağız Mi 8 Lite

Yardım Mi 8 lite MIUI 12 Animasyon Sorunu

Hocam burası bende yok nadıl açabilirim
  2. Yağız Mi 8 Lite

MIUI 12 Mi 8 Lite Global Kararlı V12.0.3.0.QDTMIXM İndirme Bağlantısı

Tamam sorun çözüldü tarayıcıdan girince oluyormuş MI 8 Lite cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  3. Yağız Mi 8 Lite

MIUI 12 Mi 8 Lite Global Kararlı V12.0.3.0.QDTMIXM İndirme Bağlantısı

Ota dosyasını nasıl indiriyoruz hocam bende şöyle bir sayfa çıkıyo MI 8 Lite cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  4. Yağız Mi 8 Lite

MIUI 12 Mi 8 Lite Miui 12 Ne Zaman Gelir?

Hocam bunu sormaktan utanıyorum ama ota nedir 1600694079 Kusura bakmayın hocam 1600694081 Kusura bakmayın hocam
  5. Yağız Mi 8 Lite

hocam öncelikle kusura bakmayın görülmedi sandım. Ayarlar kısmından yüklenebiliyor değil mi?
  6. Yağız Mi 8 Lite

şuan güncelleme kendiliğinden mi yapılıyor illa ota mı gerek?
  7. Yağız Mi 8 Lite

Şuan güncelleme kendiliğinden yapılmıyor mu illa ota mı indirmemiz gerek
  8. Yağız Mi 8 Lite

Sohbet Bugun sansli gunumdeyim galiba

Hocam tam da bu konuyu okuyordum bana neden çıkmıyor dedim. Girdim yanımdaya çarkı çevirdim çaat haftalık 20 gb
  9. Yağız Mi 8 Lite

Cidden sıktı ama. Getirsinler artık MIUI 12'yi MI 8 Lite cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  10. Yağız Mi 8 Lite

Yardım Cihazımda ghost screen var

Bende de aynı problem var ışık seviyesini en yükseğe çıkarmamama rağmen bir yerden çıkınca sadece siyah ekranda önceki uygulamanın beyaz yerleri gözüküyor bir süre sonra geçti ama anlamış değilim MI 8 Lite cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  11. Yağız Mi 8 Lite

Madalya 30 Ağustos Zafer Bayramımız Kutlu Olsun

Vatan millet Zonguldak. 30 Ağustos Zafer bayramımız kutlu olsun [emoji56][emoji1250][emoji1250] MI 8 Lite cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  12. Yağız Mi 8 Lite

Gelen var mı Redmi note 9'a bile gelmiş durumda... MI 8 Lite cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  13. Yağız Mi 8 Lite

Soru Var mı MIUI 12 gelen

Yalnız konular aynı değil :) MI 8 Lite cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  14. Yağız Mi 8 Lite

Soru Var mı MIUI 12 gelen

23 Ağustos'ta dağıtılacaktı MIUI12'ler ne oldu o iş ? MIUI12 gelen var mı cihazına MI 8 Lite cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  15. Yağız Mi 8 Lite

Madalya 100'ler Kulübü Madalyaları

100 mesaj olmuşuz hem de Mi 8 Lite'da MI 8 Lite cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Üst Alt