Sohbet Sohbet edelim

Yağız Mi 8 Lite

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Yağız
Cihazım
Xiaomi Mi lite
Konular
25
Arkadaşlar biliyorsunuz ki MIUI 12 güncellemesi geldi tabi bazı telefonlar için. Bizim gibi bazı kişilere de gelmesine çok az kaldı. Kapıda diyebiliriz. Bunun için bir sohbet başlatmak istedim. Sizce gelmesi iyi mi oldu kötü mü oldu. Ne gibi yeniliklerle gelecek? Geldikten sonra telefonlar yavaşlayacak mı hızlanacak mı? Bataryamızı sömürecek mi yoksa ömrünü mü uzatacak? Bunun için bir sohbet başlatmak istedim. Maksat vakit geçsin :)

MI 8 Lite cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

samettyyavuz

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Samet
Cihazım
Xiaomi Mi 9
Meslek
Bankacı
Konular
5
miui 12 resmen çöp kasılmalar takılmalar telefona ekstra yük bindiği belli ki ben bunu mi 9 da yaşıyorum miui 11 de bile hafif takılmalar olmasına rağmen 12 den kat be kat iyi animasyon güzel olabilir ama telefon elde ağır hissettiriyorsa yemişim öyle animasyonu... en basit örneğim süper wallpaper varken kilitledikten sonra kilit ekranı açtığımda eski görüntü milisaniyelik karşıma geliyor ondan sonra uzak görüntüyü veriyor, madem böyle takılacak adam akıllı çalışmadan koymayın böyle şeyleri..

Save_Mi

Snowflake
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
Platina/Courbet
Konular
207
Hocam konu kategorisini ve içeriğini SOHBET başlığı altında yeniden düzenleyin, İNCELEME başlığı altında SOHBET etmeyelim, ortada herhangi bir inceleme yok, ayrıca miui 12 ile birlikte gelecek yenilikler HABER başlığı altında zaten paylaşılmıştı. İyi ve kötü yönleri cihazdan cihaza değişir, miui 10 kullanırken 11 güncellemesi geldiğinde de aynı şeyler söylendi 13 geldiğinde de aynı şeyler söylenecek, bu böyle devam edecek. Hiç birşey kusursuz değil, kusursuz hale gelmesi için zaman gerekli, yeni çıktığında sorunları illa ki olacak zamanla düzelecek ve oturacak.

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
Hocam konu kategorisini ve içeriğini SOHBET başlığı altında yeniden düzenleyin, İNCELEME başlığı altında SOHBET etmeyelim, ortada herhangi bir inceleme yok, ayrıca miui 12 ile birlikte gelecek yenilikler HABER başlığı altında zaten paylaşılmıştı. İyi ve kötü yönleri cihazdan cihaza değişir, miui 10 kullanırken 11 güncellemesi geldiğinde de aynı şeyler söylendi 13 geldiğinde de aynı şeyler söylenecek, bu böyle devam edecek. Hiç birşey kusursuz değil, kusursuz hale gelmesi için zaman gerekli, yeni çıktığında sorunları illa ki olacak zamanla düzelecek ve oturacak.
Ben gerekeni yaptım hocam

Gesendet von meinem Schajomi mit Tapatalk

Mi6kullanicisi

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eren Karakur
Cihazım
Mi 6
Konular
141
kesinlikle kötü oldu. zaten V11 çıkmasıyla ben güncelleme yapmayı bıraktım hâlâ MIUI 10 kullanıyorum. beterin beteri vardır ya, hah işte MIUI 11 beter, 12 de beterin beteri bana göre. şarj rezalet. bolca animasyon ile telefon yavaşlatılmış. MIUI 13 beterin beterinin beteri olacağını düşünüyorum. en iyisi MIUI 9 idi. parmak izi ışık hızıyla çalışıyordu arayüz çok seriydi

Yağız Mi 8 Lite

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Yağız
Cihazım
Xiaomi Mi lite
Konular
25
kesinlikle kötü oldu. zaten V11 çıkmasıyla ben güncelleme yapmayı bıraktım hâlâ MIUI 10 kullanıyorum. beterin beteri vardır ya, hah işte MIUI 11 beter, 12 de beterin beteri bana göre. şarj rezalet. bolca animasyon ile telefon yavaşlatılmış. MIUI 13 beterin beterinin beteri olacağını düşünüyorum. en iyisi MIUI 9 idi. parmak izi ışık hızıyla çalışıyordu arayüz çok seriydi
Evet hocam haklısınız MIUI 9 da parmak izi hızına Iphone'lar bile yetişemiyordu arayüz bir o kadar hızlıydı

MI 8 Lite cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt