xxsavasxx2 kullanıcısının son içeriği

1. X

İnceleme Mi 11 Ultra icin Kamera uygulamasi [GCam]- Arnova8G2 versiyonu.

Hangi config dosyası tavsiye ediyorsunuz. Bu resimleri hangi config kullanarak çektiniz.
  2. X

Rom Mi 11 Ultra/ Mi Pro - XiaomiEu Android 12 Haftalık Beta

Arkadaşlar Mİ 11 Ultra için hangi sürümü yüklememi önerirsiniz. Eu beta başarılı mıdır? Mesela bende şuan global kararlı 13.0.6 sürüm var.
  3. X

Yardım Black crush

Merhaba arkadaşlar Mi 11 ultra aldım. Telefondan genel olarak memnunum. Fakat bir şey farkettim. Gece telefonunun ekran parlaklığını en düşük ayara getirdiğim zaman ekranda özellikle siyah renk çok fazla görünüyor. Mesela adamın saçı böyle simsiyah yani tellerini seçemiyorum sanki hepsi siyah...
  4. X

Yardım Mi 11 Ultra sizdede var mı

Sizde gece ekran parlaklığını en düşüğe alırken ekrandaki renklerde farklılık görüyor musunuz? Nasıl desem internetten araştırdım sanırım black crush deniliyor. Ekran renk ayarlarını oynayınca sorun çözülüyor. Fakat otomatik ayarda böyle görünüyor. Örnek siyah renkli fotoğraflara bakarken...
  5. X

Bende pil ile ilgili 2. şarjda daha iyi gitmeye başladı. Yani şarj ile ilgili problem görmedim. Sizde arka ekran nasıl kapanıyor. Kendisine dokununca açılıyor. Kamera açınca da problem olmadı. Ama mesela saati gösterdikten sonra kapanması normal bence. Benim gece ekran parlaklığını en düşük...
  6. X

Arkadaşlar telefonu yeni aldım. Performans olarak kamera olarak memnunum. Fakat ekran ile ilgili şöyle bir şey yaşıyorum. Ekran renk ayarları canlı önerilende yani varsayılan ayardayken gece ekran parlaklığını sıfıra çekiyorum. Renklerde siyahlarda ezilme yaşıyorum. Sanki siyah renk tüm...
  7. X

Çekiliş MEASY E8DVR Full HD 1080P MKV Film Oynatıcı

Çekilişin ödülü bugün elime geçti. Tekrardan excalabur hocama teşekkür ediyorum.
  8. X

Çekiliş MEASY E8DVR Full HD 1080P MKV Film Oynatıcı

Çekilişe katılıyorum. Herkeze bol şans diliyorum.
  9. X

Yardım Xiaomi Mi A3 Gcam

Teşekkürler Gcam sayenizde yükeldim. Fakat config dosyasını restore edemedim. Yazılanlara uygun şekilde kopyaladım. Fakat kamera uygulamasında alt siyah alana çift tıklamama rağmen hiç birşey çıkmıyor. Restore edemedim sorun olur mu.
  10. X

Yardım Xiaomi Mi A3 Gcam

Xiaomi Mi A3 için stabil sorunsuz çalışan gcam nerden bulabilirim.
  11. X

Soru Note 6'dan note 7'ye geçilir mi ?

Redmi note 7 farklı cihaz geçmeye bence değer. Fiyat farkı çok olmadığı sürece tabiki.
  12. X

Soru Boe Ekran Kalitesi

Tianma panel ekran Boe panel ekrana göre renkleri daha iyi verdiğini ve daha az enerji harcadığını okudum. Aynı telefonda test sonucu Tianma panel daha uzun şarj süresi vermiş. Yabancı forumlarda gördüm.
  13. X

Diğer MIUI 10'a geçtim soruları alabilirim

Videodaki ses sorunu düzelmişmi
  14. X

Yardım Mi Mix 2 Ekran Parlaklığı

Mi mix2 kullaniyorum. Ekrani parlak bence seviye ayarı tuhaf mesela %50 çekince sanki parlaklik yarısında gibi durmuyor. Samsung s8 iphone 7 kiyasladim %50 parlaklikta geride kaliyo parlaklik seviyesi ama %100 alinca birden artıyor parlaklık daha parlak gozuktu gozume cidden beyazida guzel...
Üst Alt