Yardım Mi 11 Ultra sizdede var mı

xxsavasxx2

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yunjs
Cihazım
Zte axon 7
Konular
6
Arkadaşlar telefonu yeni aldım. Performans olarak kamera olarak memnunum. Fakat ekran ile ilgili şöyle bir şey yaşıyorum. Ekran renk ayarları canlı önerilende yani varsayılan ayardayken gece ekran parlaklığını sıfıra çekiyorum. Renklerde siyahlarda ezilme yaşıyorum. Sanki siyah renk tüm detayları alıyor. Ama ekran renk ayarlarını değiştirdiğimde mesela gelişmiş gibi bu problem gidiyor. Sizdede böyle oluyor mu?

Kadersiz144

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Bayrm
Cihazım
Mi 11 ultra
Konular
12
Valla ekranı en düşük ayarda kullanıyorum pili su gibi içiyor ekran kapalıyken bişey yok ama açıkken şarjı yakalayamiyorum. Siz arka ekranı denediniz mi bazen kapanıyor ayarlardan açmam gerekiyor

xxsavasxx2

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yunjs
Cihazım
Zte axon 7
Konular
6
Valla ekranı en düşük ayarda kullanıyorum pili su gibi içiyor ekran kapalıyken bişey yok ama açıkken şarjı yakalayamiyorum. Siz arka ekranı denediniz mi bazen kapanıyor ayarlardan açmam gerekiyor
Bende pil ile ilgili 2. şarjda daha iyi gitmeye başladı. Yani şarj ile ilgili problem görmedim. Sizde arka ekran nasıl kapanıyor. Kendisine dokununca açılıyor. Kamera açınca da problem olmadı. Ama mesela saati gösterdikten sonra kapanması normal bence. Benim gece ekran parlaklığını en düşük ayara alıyorum. Ekran renklerinde böyle ciddi karanlık oluyor. Mesela adamın saçı ve pantolonu siyah ama arkadaki siyah renk içinde aydınlık detaylar gidiyor. Bende bunu renk ayarlarını değiştirince çözdüm. Fakat acaba bu normal mi diye düşünüyorum.

Kadersiz144

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Bayrm
Cihazım
Mi 11 ultra
Konular
12
Bende pil ile ilgili 2. şarjda daha iyi gitmeye başladı. Yani şarj ile ilgili problem görmedim. Sizde arka ekran nasıl kapanıyor. Kendisine dokununca açılıyor. Kamera açınca da problem olmadı. Ama mesela saati gösterdikten sonra kapanması normal bence. Benim gece ekran parlaklığını en düşük ayara alıyorum. Ekran renklerinde böyle ciddi karanlık oluyor. Mesela adamın saçı ve pantolonu siyah ama arkadaki siyah renk içinde aydınlık detaylar gidiyor. Bende bunu renk ayarlarını değiştirince çözdüm. Fakat acaba bu normal mi diye düşünüyorum.
Şarj bı farklı ya kullanınca gidiyor kullanmayinca bitmiyor ben bunu ekrana bağlıyorum. Arka ekrana gelince mesela ayarlardan açtım tüm özelliklerini. Şişe yazarken önce bı telefonu ters bıraktım saat yanması lazim yanmadı. Arayanı göstermedi ayarlardan ben açıyorum o kapanıyor :) ama niye kapatıyoruz nasıl kapatıyoruz anlamadım

xxsavasxx2

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yunjs
Cihazım
Zte axon 7
Konular
6
Şarj bı farklı ya kullanınca gidiyor kullanmayinca bitmiyor ben bunu ekrana bağlıyorum. Arka ekrana gelince mesela ayarlardan açtım tüm özelliklerini. Şişe yazarken önce bı telefonu ters bıraktım saat yanması lazim yanmadı. Arayanı göstermedi ayarlardan ben açıyorum o kapanıyor :) ama niye kapatıyoruz nasıl kapatıyoruz anlamadım
Sizde gece ekran parlaklığını en düşüğe alırken ekrandaki renklerde farklılık görüyor musunuz? Nasıl desem internetten araştırdım sanırım black crush deniliyor. Ekran renk ayarlarını oynayınca sorun çözülüyor. Fakat otomatik ayarda böyle görünüyor. Örnek siyah renkli fotoğraflara bakarken siyahlar çok fazla oluyor çok karanlık görünüyor.

Kadersiz144

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Bayrm
Cihazım
Mi 11 ultra
Konular
12
valla yaşamadım desem yeridir çok ekranı kullanamadığımız için teyit de edemedim ama full ekran kullanınca şarj zaten gidiyor
Sizde gece ekran parlaklığını en düşüğe alırken ekrandaki renklerde farklılık görüyor musunuz? Nasıl desem internetten araştırdım sanırım black crush deniliyor. Ekran renk ayarlarını oynayınca sorun çözülüyor. Fakat otomatik ayarda böyle görünüyor. Örnek siyah renkli fotoğraflara bakarken siyahlar çok fazla oluyor çok karanlık görünüyor.

Sametkrks

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Samet
Cihazım
Redmi not 4x
Konular
37
Kamera ile iç ortam da fotoğraf çekerken dudaklar mor çıkıyor ne yapmam gerek

Kadersiz144

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Bayrm
Cihazım
Mi 11 ultra
Konular
12
xiaominin akıllı zekası sıkıntılı bazen ışığı alamayınca insanlar çok farklı renklerle çıkıyor

bbulucu02

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Hakan
Cihazım
Mi 11 ultra
Konular
1
Mi 11 ultra ışık modunda kullandığımda beyaz ekran sanki tam beyaz değil gibi, sanki gün ışığı modu acıkmış gibi, babamda note 11 pro var onun gün ışığı modundaki daha farklı bir beyaz acaba bir ayarı felanmı var, yada kullanılan ekran panelindenmi kaynakli ??

_yasin

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yasin
Cihazım
S23U 12/256
Konular
6
11 Ultra öncesi 2,5 yıl Poco F2 Pro kulandım, F2 Pro kadar dayanmıyor ancak bu ekrana göre gayet iyi gidiyor pil. Arka ekranı kapatan Game Turbo.

Üst Alt