Xxmadcatxx44 kullanıcısının son içeriği

1. X

Yardım Redmi note 9s pubg mobile titreme

mi 9t pro kullanıyorum bende öyle bir sorun yok
  2. X

Yardım Mi 9t Pro BL kilidi kapalı gözüküyor ama açık

magisk ve twrp var , açılışta kilit açık gözüküyor evet , bilgilendirdiğiniz için teşekkür ederim .
  3. X

Yardım Mi 9t Pro BL kilidi kapalı gözüküyor ama açık

Merhaba , mi 9t pro cihazımın bl kilidini açmıştım , telefonu açarken boot ekranında orta üstte kilidin açık olduğu da gözüküyor, fakat ayarlardan geliştirici seçeneklerine girdiğim zaman cihaz kilitli olarak gösteriyor, birkaç kez sim değiştirip takmıştım ondan dolayı olabilir mi acaba ? şu an...
  4. X

Yardım Mi 9t pro ekran gitti (hard brick)

cihaz hard brick olmuş, yetkili hesapla müdahale edilmesi gerekiyormuş , cihazı göndermem gerekli, bayramdan sonra göndereceğim yapılması için
  5. X

uzaktan halledebilecek herhangi bir yetkili var mı hocam ücreti neyse veririm
  6. X

mi flash la yazılım atamaz mıyım hocam
  7. X

evet gözüküyor hocam com5 port 9008
  8. X

bastım hocam bilgisayara bağarken ses çıkarır ya o şekilde ses çıkıyor tepki veriyor ama ekran yok , herhangi bir darbe almadı ısınmadı yukarda yazdığım olaydan sonra oldu , kurtarmanın bir yolu yok mudur
  9. X

Bir sitede gezerken modlu bir oyun indirecektim indirdim apkyı kurdum değişik sesler gelmeye başladı telefondan kaldırdım kurduğum uygulamayı 1 dakika sonra telefonun ekranı gitti hiçbir tepki yok bilgisayara takınca ses geliyor sadece , ekran yok simsiyah fastboota almaya çalıştığımda da işe...
  10. X

Yardım Note 9s imei repair sonrası sorunlar

Merhaba arkadaşlar note 9s imei repair yaptım başarıyla sonuçlandı fakat telefon 4g ve 2g çekiyor sadece 3g moduna alındığı zaman 2g çekiyor , teldeki qcn yedeğini almadan yaptım malesef internetten bulduğum qcn ile yaptım. Bulunduğum bölgede mecburen 3g kullanmak zorundayım ,bu sorunu nasıl...
  11. X

Yardım note 8 pro android 10 dan geri dönüş mümkün mü ???

hocam aynı cihaza ben de sahibim , ben de manuel olarak güncellersem cihazımın garantisi gider mi ? bootloader kilidi kapalı
  12. X

Yardım Note 8 Pro Kasma ve Isınma Sorunu

Herkese öncelikle merhaba , Redmi note 8 pro cihazımda pubg mobile girdikten 15 20 dakika sonra cihazda hissedilir derecede ısınma artıyor ve rahatsız edici bir şekilde fps droplar kasmalar meydana geliyor . Almadan önce günlerce araştırıp bu telefonu aldım fakat şuan hiç memnun değilim yaklaşık...
  13. X

Yardım Note 8 Pro Bootloader Hatası

Yaptıklarını uyguladım giriş yaptım fakat cihaz fastboot modunda bağlı olduğu halde not connected to the phone uyarısını veriyor
  14. X

cihazı letgo'da tanıştığım birinden elden aldım cihazda şu anda kararlı global 11.0.3 rom var
  15. X

şu an ne yapmam gerekiyor
Üst Alt