Yardım Note 8 Pro Kasma ve Isınma Sorunu

Xxmadcatxx44

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Recep
Cihazım
Mi 9 SE 128 GB
Konular
8
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
Global v11.0.6.0 Kararlı
Telefon Modeli
Note 8 Pro
Bootloader Kilidi
Kapalı
Herkese öncelikle merhaba , Redmi note 8 pro cihazımda pubg mobile girdikten 15 20 dakika sonra cihazda hissedilir derecede ısınma artıyor ve rahatsız edici bir şekilde fps droplar kasmalar meydana geliyor . Almadan önce günlerce araştırıp bu telefonu aldım fakat şuan hiç memnun değilim yaklaşık 3 aydır kullanıyorum ve başından beri bu sorun var. Malum evdeyiz canım sıkılıyor yapacak bir şey yok oyun oynuyorum böyle de olunca zevki kalmıyor. Benim anlamadığım neden aynı model cihazlarda bu sorun olmadan oynanıyor da bende böyle bir sorun var . [ Telefon orjinal'dir xiaomi türkiye garantilidir 64 gb modelidir ] . Ayrıca telefonu sıfırladım yine de sonuç değişmedi. Neyden kaynaklı olabilir , sizce ne yapmalıyım yardımcı olur musunuz ?

gmdelite18

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emirhan
Cihazım
Xiaomi 12T
Meslek
Siber Güvenlik Uzm
Konular
25
Satıp başka bir cihaza geçiş yapabilirsiniz hocam. TR garantili 128gb cihaz kullanıyorum hiç bir sıkıntısı yok. Düşük şarjda oynuyorsanız, şarjdayken oynuyorsanız bu sorunlar normal ama +50 şarj seviyesindeyken bu sorunları yaşıyorsanız kullandığınız uygulamalar arkaplanda cpu-gpu'yu kullanıyor olabilir.

Oyla:
Üst Alt