XiaomiS kullanıcısının son içeriği

1. X

Yardım MIUI 9 7.8.24 Global Beta ROM Güncellemesi ve Değişiklikler

Recovery mod nedir nasıl girerim nasıl kurarım? Güncelleme dosyasını indirdim cihazimdaki rom klasorune attim guncelleme dosyasini sec diyerek kuracaktim ama dogrulanamadi hatasi aldim
  2. X

Yardım MIUI 9 7.8.24 Global Beta ROM Güncellemesi ve Değişiklikler

Abiler ben 5s Plus kullanıyorum daha önce hiç böyle bir kurulum yapmadigimdan bilmiyotum yeniyim, lutfen bana nasil kuracagimi anlatin telefondaki guncelleyicide guncelleme gozukmuyor fastboost ne recovery ne? Nasıl yükleyeceğimi bilmiyorum, 2 ay önce Xiaomi kullanmaya başladım Fastboost nedir...
  3. X

Soru Miui 9 güncellemesi

Pc PC kurulumunu nasıl yapabilirim reis?
  4. X

Soru Miui 9 güncellemesi

Benim için en az meşakkatli yol telefondan güncelleyici üzerinden hemen kur deyip kurmak olur, uğraş gerektirmiyor falan, sorun olmaz öyle dersen geldiğinde oradan kurayım. PC falan zahmetli hem.
  5. X

Soru Miui 9 güncellemesi

Çok çok teşekkür ederim vaktini ayırdın soru sormak istiyorum bilgili birini bulmuşken fakat her sorduğuma kırmadan etmeden sakince izah ederek cevap veriyorsunuz. Diğer forumlar gibi değil nasıl güzel insanlarsınız siz böyle, helal olsun hayran oldum ne diyeyim. Ben buraya sorularımı yazarım...
  6. X

Soru Miui 9 güncellemesi

Telefon üzerinden kursam sorun yaşamam değil mi? Ayrıca ota nedir? Teşekkürler...
  7. X

Soru Miui 9 güncellemesi

Anladım peki Türkçe mi ve bu güncellemeyi telefonumdaki güncelleyici üzerinden yapabilecek miyim? Yoksa PCye bağlamam falan mı gerekecek? Kararlı Miui sürümü kullanıyorum.
  8. X

Soru Miui 9 güncellemesi

Mazur görün ilk Xiaomi tecrübem, parti parti derken parça parça mı demek istediniz? Ayriyetten Türkçe olacak Miui9 değil mi? Çıktığında telefonumdaki güncelleyici üzerinden kurabilir miyim? Hepsini cevaplarsanız sevinirim, vaktiniz yoksa canınız sağ olsun.
  9. X

Soru Miui 9 güncellemesi

Teşekkürler ne zaman gelir ve Türkçe mi olur kolay gelsin.
  10. X

Soru Miui 9 güncellemesi

Arkadaşlar Mi 5s Plus cihazımın Miui 9 güncellemesini nasıl yapabilirim? İlk defa Xiaomi kullanıyorum, teşekkürler.
Üst Alt