Xiaomikullanıcısı80 kullanıcısının son içeriği

1. X

Yardım Redmi Note 10 Pro MIUI 14.0.8.0 Global için Modem

Hocam eu romu fastboottan yükleyebiliyor muyuz ? 1710925526 Bide modemin linkini paylaşsanız ?
  2. X

Yardım Redmi Note 10 Pro MIUI 14.0.8.0 Global için Modem

Merhabalar Redmi Note 10 Pro 8/128 GB (Sweet) olan modelini kullanıyorum. Başlıkta belirtiğim rom için modem linki paylaşabilir misiniz ? Sorunsuz her şeyi çalışır durumda bir modem olursa iyi olur. https://xiaomifirmwareupdater.com/miui/sweet/stable/V14.0.8.0.TKFMIXM/ bide bu siteden romu...
  3. X

Yardım Xiaomi mi note 10 yeniden başlatma sonrası mi logosunda takılı kaldı

Vallahi inanın hocam hiçbir fikrim yok. İsterseniz siz bu sorun hakkında bir konu açın. Bilen arkadaşların yardımı dokunur belki.
  4. X

Hocam benim cihazımda sorun donanımsalmış. Hafıza entegresi(emmc) arızalıydı. Arızalı olarak 1.5 sene önce sattım. Sizinki yazılımsal olabilir garantisi varsa garantiye gönderebilirsiniz. Yoksa ise format o da olmazsa rom atmayı deneyin. O da yok ise en son donanımsal olabilir.
  5. X

Yardım Redmi Note 10 Pro Fastboot Rom önerisi

Indonesia 14.0.2 ile uyumlu mu hocam bu ? 1700214307 Kullanırken herhangi bir sıkıntı oldu mu ? Kronik bir sıkıntı vs.
  6. X

Teşekkürler hocam yardımlarınız için.
  7. X

1700160905 Hocam nv hatası verdiğinde cihazı fastboota alıp flash yazan dosyayı yönetici olarak çalıştırmam yeterli olur değil mi ? Bide hocam ben romu adb and fastboottan cmd ile atacağım, mi flashta sıkıntı çıkar mı ?
  8. X

Redmi_Note_10_Pro_Indonesia_14.0.2.0_Modem Hocam ben MIUI 14.0.2 indonesia kurucam. Bu modem uyumlu mudur ?
  9. X

Hocam twrp sürümünüz nedir ? Modem linki bırakabilir misiniz ?
  10. X

Hocam stock rom arıyorum aslında. Custom kurulabilir ama cihazın kendi yazılımını kullanma taraftarıyım. 1700150968 Hocam Indonesia romu kurarken mi flashta sorun yaşamam değil mi? Lock the the phone diye bir sey vardı sanırım. O işareti kaldırmam gerek bootloader kapanır sanırım. 1700151003...
  11. X

Merhabalar Redmi Note 10 Pro 8/128 Gb cihaza sahibim. Telefonumda son zamanlarda sistem arayüzü yanıt vermiyor gibi hatalar çoğaldı. Sorunun yazılımsal kaynaklı olduğunu düşünüyorum. İlk defa rom atacağım. Kamera kalitesi iyi, hızlı bir rom tavsiyeniz var mı? Varsa nasıl atabilirim ? Cihaz...
  12. X

Ne yaptınız hocam ? Sorunu halledebildiniz mi ? 1665173438 Bana soracak olursanız hala cebelleşiyorum.
  13. X

Hocam bu cihaz şimdi yurtdışı. Ben bunu xiaomi servisine yollasam sıkıntı yaşar mıyım yurtdışı olduğu için ? Yani telefondan olmam gibi
Üst Alt