Xiaomi9T kullanıcısının son içeriği

1. Xiaomi9T

Yardım Disable Force Encyption[DFE] dosyasını flaşladıktan sonra Mİ logosunda kaldı.

Anladım hocam şimdi yeni rom attım twrpden. Romun flashı biter bitmez yeniden başlatmadan dfe mi kurayım?
  2. Xiaomi9T

Yardım Disable Force Encyption[DFE] dosyasını flaşladıktan sonra Mİ logosunda kaldı.

Hocam rom kurup bir süre kullandıktan sonra dfe kurmak mı bu duruma sebep oldu yani?
  3. Xiaomi9T

Hocam zaten yeni rom yükleyecektim. Önemli birkaç şey var. Foto, dosya falan değil anca açılması ile alabileceğim bir şey.
  4. Xiaomi9T

Arkadaşlar merhaba. Bugün twrpden dfe dosyasını flaşladım. Yeniden başlattıktan sonra telefon mi logosunda kalıyor hiçbir tepki vermiyor. Birçok kez yeniden başlattım. Önbelleği temizledim, boot.img yi flaşladım twrpden ama bir türlü açılmadı. Ne yapabilirim?
  5. Xiaomi9T

Yardım Youtube Vanced'in silinmesi sonucu telefonun açılmaması.

Arkadaşlar teşekkürler. Kendi kullandığım romu hiçbir wipe yapmadan attım zaten. Veriler silinmedi fakat yüklü uygulamalar ve uygulama verilerin hepsi gitti. Bu önemliydi ama giden gitti artık. Teşekkürler cevap veren herkese.
  6. Xiaomi9T

Yardım Youtube Vanced'in silinmesi sonucu telefonun açılmaması.

Arkadaşlar hayırlı bayramlar öncelikle. Mİ 9T telefonumda Youtube Vanced sistem uygulaması olarak kurulduğu için direk silinemiyor. Normalde CMD'den komut ile silerken bu sefer Play Storeden indirdiğim Root ile sistem uygulaması kaldıran programı kullandım. Program kaldırma başarılı deyince ben...
  7. Xiaomi9T

Rom Mi 9T / K20 Revolution-OS Stabil Android 10 V11 20.01.31.

Stoya hocam merhaba, format data yaptım. 4 wipe işlemini yaptım. Telefonu zipli dosyayı aktarmak üzere bilgisayara bağladım. Fakat resimde 4 adet alan gözüküyor. Zipli dosyayı bu alanlardan birinin içine attığımda ise dosya kopyalanıyor diyor ama hiç bir hareket yok. Bu gönderiyi paylaştıktan...
  8. Xiaomi9T

Rehber (ROOT)Xiaomi Pil Sağlığı Kernel

Merhaba hangi kernele geçtiniz? Ben Mi 9T kullanıyorum ben de değiştirmek istiyorum.
  9. Xiaomi9T

Yardım Xiaomi Mi 9T Ekran süresi ve Pil sorunu

Ben oyun oynamıyorum, yani telefonu yoracak hiçbir şey yapmıyorum.
  10. Xiaomi9T

Yardımcı olabilecek var mı arkadaşlar?
  11. Xiaomi9T

Merhaba, konuyu açmadan önce forumda bu başlık ile ilgili birçok arama yaptım. Fakat aradığım başlıklar benim sorunuma yardımcı olmadı. Benim sorun biraz daha farklı. Telefon modelim: Mi 9T En son MİUİ 11(EEA)'e güncellemeden önce çok güzel ekran süreleri ve iyi giden pil durumu vardı. Ta ki...
  12. Xiaomi9T

Yardım Daha fazla ekran süresi

Hocam ben de şarj sorunundan muzdaribim. Şuan şarj %100'de bitmeye yakın ekran görüntüleri alıp yeni konu açacağım. Daha önce açılan konulara baktım ama benim sorun biraz farklı galiba.
  13. Xiaomi9T

Yardım Daha fazla ekran süresi

Arkadaşlar ben Mi Flashtan rom yükledim. Yine de format data ve 4 wipe yapmaya gerek var mı?
  14. Xiaomi9T

Recovery [Android 10] Redmi K20 / Mi 9T- Twrp 3.3.1-12 Tek Tuş Yükleme Aracı (MIUI12 Destekli)

Yaptım cihaz Mİ logosunda kalıyor. Ne yapmam gerekiyor şimdi? Edit: Orijinal Recovery yükledim çözüldü. Benim tele uymadı bu yöntem.
  15. Xiaomi9T

Yardım Hızlı şarj amper

Peki hocam bl açık zaten. Modül isimlerini biliyor musunuz? İsimlerini yazar mısınız, root attıktan sonra yüklerim.
Üst Alt