Yardım Youtube Vanced'in silinmesi sonucu telefonun açılmaması.

Xiaomi9T

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yılmaz
Cihazım
Mi 9T
Konular
4
Arkadaşlar hayırlı bayramlar öncelikle. Mİ 9T telefonumda Youtube Vanced sistem uygulaması olarak kurulduğu için direk silinemiyor. Normalde CMD'den komut ile silerken bu sefer Play Storeden indirdiğim Root ile sistem uygulaması kaldıran programı kullandım. Program kaldırma başarılı deyince ben de telefonu yeniden başlattım. Ama telefon ilk önce Mİ ekranında 20 saniye kalıp, kendini yeniden başlatarak Fastboot moduna atıyor. Tekrar kapatıp açınca yine Mİ ekranında kalıp kendi kendini yeniden başlatarak fastboot moduna atıyor. Direk yazılım atmak istemiyorum. Telefonda önemli dosyalarım var. Yardımcı olabilir misiniz?

caglar103

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Çağlar
Cihazım
Poco F5 Pro
Meslek
Bilgi İşlem
Konular
7
recovery mod da usb ile dosyalarınızı çekin. Ardından yeni rom atabilirsiniz.

Featdead

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Featdead
Cihazım
Poco X3 nfc
Konular
4
Arkadaşlar hayırlı bayramlar öncelikle. Mİ 9T telefonumda Youtube Vanced sistem uygulaması olarak kurulduğu için direk silinemiyor. Normalde CMD'den komut ile silerken bu sefer Play Storeden indirdiğim Root ile sistem uygulaması kaldıran programı kullandım. Program kaldırma başarılı deyince ben de telefonu yeniden başlattım. Ama telefon ilk önce Mİ ekranında 20 saniye kalıp, kendini yeniden başlatarak Fastboot moduna atıyor. Tekrar kapatıp açınca yine Mİ ekranında kalıp kendi kendini yeniden başlatarak fastboot moduna atıyor. Direk yazılım atmak istemiyorum. Telefonda önemli dosyalarım var. Yardımcı olabilir misiniz?
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Bootloop olan romun dosyasını twrp ile yükle magisk debloater ile kaldır

cuckolding

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Poco
Cihazım
Poco X3 NFC 128
Konular
16
Twrp yükleme düzeltir.

catsnovel

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Mert
Cihazım
10 5g vs 11se
Konular
9
Kurtarılabilir bence silinen uygulamayı geri yükleme durumu bulunursa.

Featdead

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Featdead
Cihazım
Poco X3 nfc
Konular
4
Ayrıntılı şekilde açıklıyorum sistem uygulamarinda apk kaldırdınız yeniden başlat seçeneği çıkacaktir system remover vb. Uygulamalarda Android 10 dan sonraki sürümlerde bootloop cok karşıma çıktı.bu durumla karşılaşmamak için magisk debloater modülü veya root Explorer kullanirim hiç bootloop ile karşılaşmadım.Diyelim bootloop oldu hangi romda isek örnek Arrow OS iken bootloop oldu.recovery den Arrow OS.zip dosyasını tekrar hiçbir wipe format vs yapmadan direk yüklüyoruz.Herhangi veri dosya kaybı olmayacak sildikten sonra bootloop olan sistem uygulaması geri gelmiş olacaktır.

Xiaomi9T

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yılmaz
Cihazım
Mi 9T
Konular
4
Arkadaşlar teşekkürler. Kendi kullandığım romu hiçbir wipe yapmadan attım zaten. Veriler silinmedi fakat yüklü uygulamalar ve uygulama verilerin hepsi gitti. Bu önemliydi ama giden gitti artık. Teşekkürler cevap veren herkese.

Üst Alt