xfurkanx kullanıcısının son içeriği

1. X

Rom [Android Q]Mi 8 SE - Xiaomi.eu AND 10 V11.0.1.0 Kararlı Rom İndirme Bağlantısı

Hocam, mi8 se Çin rom var , ondan eu ya geçmek içinde bu adımları mi kullanacağım
  2. X

Sohbet Mi Note 10/CC9 Pro Kullanıcı Yorumları

arkadaşlar , telefonu twrp alıyorum ama bilgisayar görmüyor acaba rom atma işlemlerini (format+ 4wipe) yapınca mı görecek öncesinde deneyim dedim de görmedi yani 1607881533 arkadaşlar , telefonu twrp alıyorum ama bilgisayar görmüyor acaba rom atma işlemlerini (format data+ 4 wipe) yapınca mı...
  3. X

Rom Mi Note 10 / Pro [ Mıuı 12.6 ] Android 11 - 21.12.8 EU Beta ve MIUI 12.5 Eu Stable Android 11 ROM

arkadaşlar , telefonu twrp alıyorum ama bilgisayar görmüyor acaba rom atma işlemlerini yapınca mı görecek öncesinde deneyim dedim de
  4. X

Sohbet Mi Note 10/CC9 Pro Kullanıcı Yorumları

Hocalarım kamera ve günlük kullanımı nasıl cihazın Mi9t pro ile arasında kaldım kafam gitgel içinde çıkmaza girdim Sd855 i aratırmı sizce işlemcisi Videosu filan dxomarkda iyi almış ama kullanıcı yorumu çok önemli
  5. X

Rehber Mi 8 SE Fastboot Ekrarında Kalanlar İçeri

hocam peki bende şuanda hallettim başka cihazla çin romu 11.0.3 yüklü direk twrp üzerinden mi kuracağım eu romu, sen biliyor musun
  6. X

Rehber Mi 8 SE İlk Kurulumlar (Rom/Twrp/Wipe/Modem Dosyası/Güncelleme ve Sıfırlama)

bu işlerden çok anlamadığım için soruyorrum hocam, şuan çinin son sürümü yüklü ordaki sürümü mü yüklemem gerek tekrardan, yada bu sürümdeyken yapsam sorun oluyor mu
  7. X

Rehber Mi 8 SE İlk Kurulumlar (Rom/Twrp/Wipe/Modem Dosyası/Güncelleme ve Sıfırlama)

hocalarım mi8 se de flash tool ile çin rom'a geçiş yaptım hangi konu üzerinde nerde yazıyor eu rom'a geçmeyi istiyorum yada bilen varmı direk twrp üzerinden mi yapacağım
  8. X

Çözüldü Mi 8 TWRP Ekranında Kalıyor

Hocalarım twrp giriş ekranında kaldım ,ne yaptıysam da geri gelmedi Flash işlemi yapayım dedim ondada flashing yazıyor ama yüklemiyor anladığım kadarıyla yardım edebilecek varmıdır
  9. X

Rehber Mi 8 SE Fastboot Ekrarında Kalanlar İçeri

Hocam bendede aynı sorun oluyor farklı cihaz ile çözdün mü
  10. X

Uygulama Mi Flash [ Türkçe ] ve Fastboot Rom Kurulumu

hocam mi flash ile kursam sorun yaşar mıyım peki
  11. X

Rom Mi 8 SE - Xiaomi.eu MIUI 12 BETA - 20.9.4

hocalarım miuı 12 kurdum ,twrp giriş ekranında kalıyor twrpye giriş yapamıyorum ne yapmam gerekir acil yardım edebilecek varmı
  12. X

hocam ben miuı 12 yükledim twrp giriş ekranında kalıyor ,onun için ne yapacağımı şaştım anlar mısınız
  13. X

hocam mi8 se için eu yükleyeceğim de, dosyalar rar şeklinde tgz değil nolcak olur mu öyle
  14. X

Hocalarım mi8se de miui12 ye kuruyum dedim sürekli twrp ekranına atıyor. Twrp ye de girmiyor. Ne yapabilirim acil yardım gerek hocam
  15. X

Rehber [Android Q-Pie-Oreo]Mi 8 SE Toplu Tüm Twrp Sürümleri (Reiwa_tool v11.2019)

Allah razı olsun hocam laptopta 1 aydır uğraştığım işi win7 de 20 dakikada bitirdim . çok rahatladım
Üst Alt