xeqtr kullanıcısının son içeriği

1. X

Satış Vodafone Faturalı tarifeler 2024 güncel

Fiyatlar önemli bu konuda.Paket fiyatlarını özelden yazabilir misiniz? 23078PND5G cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  2. X

HyperOS Xiaomi 13T Pro HyperOS Global Güncellemesi Yayınlandı

mi 13t pro için iki farklı methodlu hyperos sürümü yayınlanmış. Stable_beta ve Stable bunlar. İkisi arasında fark var mıdır çünkü hyperos versiyon numaraları aynı olarak belirtilmiş. Bende stable-beta yüklü şuan.
  3. X

Satış Vodafone Faturalı tarifeler 2024 güncel

pm alabilir miyim hattım turkcell
  4. X

Yardım Mİ 13 direnç kayıtlı bootloader

Aynı sorunu bende yaşıyordum fastboot ekranında PC telefonu görmüyordu. Sorunu şöyle çözdüm sizinde işinize yarayacaktır.Chimera programını kendi sitesi üzerinden indirip bilgisayarınıza kurun. Bu program sayesinde bilgisayarına gerekli driver yüklenmiş olacak. Kurulum sonrasında bilgisayarınızı...
  5. X

cihazim mi13t pro bilginiz var mı bu cihaz hakkında?
  6. X

dirençli imei attırmak için sırf bl kilidi açılması talebi oluşturdum ama daha açmadım henüz. BL kilidi açık olmadan imei atılıyor mu bu kesin mi? eğer bl kilidi kapalıyken imei onarımı yapılabiliyorsa bl kilidini açmayacağım sırf onun için açmak istiyordum
  7. X

Yardım mi band 6 hava durumu sorunu

Merhabalar, telefonumun markasi mi 5 prime. mi fit uygulaması üzerinden,konum için erişim izni ve gps'i açmama rağmen bileklikte hava durumu bilgilerini göremiyorum. bileklik üzerinde hava durumuna tıkladığımda;"hava durumu bilgilerini güncellemek için app'e bağlanın" yazıyor. Uygulamada konumu...
Üst Alt