Xenaw kullanıcısının son içeriği

1. Xenaw

Çözüldü Mi 12 T Pro Kernel Su

Eu romdan daha akıcı ve stabil taiwan rom tavsiye ederim, xaominin arama ve mesajlaşama uygulaması ile geliyor.
  2. Xenaw

Yardım Mi 8 kernel su

Merhabalar eski cihazıma kernel su kurmak istiyorum, pixel android 13 romunu kurdum fakat aradım taradım uygun kernel desteğini bulamadım ve programını kuramadım bu konuda bilgi sahibi olup yardımcı bana yardımcı olabilir mi?
  3. Xenaw

Yardım Mi 13 lite kernelsu

Merhabalar iyi forumlar herkese, mi 13 lite almayı düşünüyorum. Ama gördüğüm kadarıyla twrp yok cihazda henüz çıkmamış. Fakat ben cihazı alıp eu rom kurup, kernelsu yüklemek istiyorum. Böyle bir şey mümkün mü? Cihazı alıp sorunsuz bir şekilde kernelsu yükleyen var mı? Magisk kullanmak...
  4. Xenaw

Yardım Dns için istek modül

symbuzzer Vpn ile mi çözüm elde edilebilir sadece hocam
  5. Xenaw

Yardım Dns için istek modül

Merhabalar, iyi günler dilerim herkese, mobil için önerebileceğiniz dns modülü var mı, bazı sitelere erişim sağlayamıyorum vpn harici, vpn ile de sürekli kapatıp açmak istemiyorum, bu işi kökünden çözüme ulaştırmak için sizlerin yardımına ihtiyacım var. Kullandığım cloudflaredns4magisk modülü...
  6. Xenaw

Hiç sorun değil hocam modülleri sıfırdan kurdum, hissedilir bir rahatlama var telefonda Allah sizden razı olsun 🙏
  7. Xenaw

Hocam çok ama çok teşekkür ederim oldu size minettarım, son olarak hocam magisk deltayı kaldırırsam, modüllerim gider mi ve kernel su devre dışı kalır mı ?
  8. Xenaw

Hocam evet yükledim ve yükleme yapabileceğimi söylüyor, önemli olan doğru çekirdek sürümünü seçmem gerekiyor, fakat github'da 3 tane var kafam karıştığı için bootlopa düşmek istemiyorum, doğru çekirdek sürümünü yüklemeden risk almadan bulma şansım var mı hocam
  9. Xenaw

Merhabalar güncel rom'um MIUI 14.0.4.0(TLFTWXM) Tayvan rom'u ve güncel olarak magisk deltayı kullanmaktayım ve kullanırken sistemi ağırlaştırdığını hissettim, daha önce hiç kernel su kullanmadım, daha hafif ve daha arayüzü kolay ve modüll desteklediğini duydum fakat hiç forumda mi 12t pro için...
  10. Xenaw

Yardım Mi 12T Pro yavaşlama problemi

Merhabalar iyi günler arkadaşlar cihazımı rootladıktan sonra, cihazım yavaşladığını fark ettim, bazen çok program açtığımda takılarak çalıştırdığını ve yavaşladığını hissediyorum, neden olur acaba ve bir çözümü var mı?
  11. Xenaw

Yardım Root sonrası Temasız NFC sorunu

HiddeNKinG çok teşekkürler hocam yardımınız için, deltayı yükledikten sonra magiski kaldırırsam herhangi bir problem olur mu hocam?
  12. Xenaw

Yardım Root sonrası Temasız NFC sorunu

Merhabalar iyi akşamlar dilerim, root sonrası uygulamaları gizlediğim halde banka ve seyyar pos uygulamalarımdan herhangi bir şekilde nfc özelliğini kullanamıyorum bir çözümü olan var mı arkadaşlar.
  13. Xenaw

Soru uygulamalardan fake gps gizleme

Android 13 xposed kurulumu ve hangi yolu izlemeliyiz?
  14. Xenaw

Soru Eu rom yüklerken aldığım hata

Eu rom yükledim başarılı oldu fakat en son aldığım hatalar ne anlama geliyor bileniniz var mı arkadaşlar
  15. Xenaw

Soru Rom Hakkında Bilgi

Eu rom nasıl kurmam gerekir, twrp ile mi daha sorunsuz yoksa cmd bat dosyasıyla mı daha sorunsuz?
Üst Alt