Writhquars kullanıcısının son içeriği

1. Writhquars

Soru Poco F5 Pro Alınır mı? 18.700₺

Hocam bir video da f5 ve f5 pro karşılaştırılıyor. Netflix te dolby vision özelliği f5 de aktif iken f5 pro da aktif değil. Korkuttu bu çünkü dolby vision çok iyi bir teknoloji 1683997633 Öyle yaparsam 2-3 ay sonra maddi açıdan biraz zorlanabilirim. Onun yerine 15-16k para cepte kalıyor yıl...
  2. Writhquars

Soru Poco F5 Pro Alınır mı? 18.700₺

Selamlar şuan İphone 14 pro max kullanıyorum. 20 mayısta kimliğe kayit yapacaktım fakat f5 pro yu gördüm. Şimdi iphone 14 pro maxi sattığımda ve kayıt ücretini çıkardığımda cebimde 34300₺ param oluyor. 18700₺ e Poco f5 pro aldığımda cebimde 15.600₺(çok iyi) para kalmış oluyor. Değer mi...
  3. Writhquars

Yardım Ön kamera sıkıntısı

Merhabalar gün içinde instagram dan görüntülü konuşunca ön kamerada çizgiler falan beliriyor fakat normal kamera da sıkıntı olmuyor. 2 3 günde bir ön kamera yi açıyorum normal kamera uygulamasından siyah gösteriyor ve telefon donup yeniden başlatılıyor. Sebebi nedir? Çözümü nedir? ( root var...
  4. Writhquars

Yardım Redmi note 8 pro hız testi

band 20 yok diye olabilir fakat her yerde band 20 çekmiyor. Şuanda bir ilçenin merkezindeyim band 20 kullanmıyoruz. Bluetooth açık ise kapatıp öyle yapın. İmeisi alınan cihaz 3gli bir cihazsa ondan kaynaklı olabilir. 4g destekli bir cihazın imeisini atıp şansınız deneyin. Ben 4g li bir cihazın...
  5. Writhquars

Gcam [Android 10] Burial Beta 9.2

Ön kameraya geçince uygulama kapanıyor, miui 12 Android 10 india sürüm kurulu.
  6. Writhquars

Yardım Telefon döngüde kaldı Lütfen Yardım

hocam o çözüm değil ki. Yanlış anladınız beni, şuan 2 çözüm yolun var. 1. si yeni rom kurmak 2. si system yedeğini geri yüklemek ( ki bu yedek elinde yok ) 1. adımı uyguladıktan sonra sürüm yükseltmeyi yapın bir daha arka planda güncelleme yapmaz.
  7. Writhquars

Yardım Telefon döngüde kaldı Lütfen Yardım

Hocam aynı sorun bende de oldu. Sorunun sebebini buldum ben. root ve twrp yüklenmiş telefonun güncellemesi açıksa gece otomatik güncelleme yaparsa cihaz bootlopa girer. 2 çözümü var. Öncelikle system yedeğini aldıysanız onu twrpden geri yükleyin açılır veya miflashtan rom flashlayin. (Clean all...
  8. Writhquars

Rom Redmi Note 8 Pro - [Non-Cfw] Android 11 CorvusOS V16.0 Alpha Centauri | OFFICIAL - 19.05.2021

Durduruldu hatası veriyor, depolamayi temizledim. Sanırım anx kurulu geldiği için yeni yüklediğimi görmüyor.
  9. Writhquars

Rom Redmi Note 8 Pro - [Non-Cfw] Android 11 CorvusOS V16.0 Alpha Centauri | OFFICIAL - 19.05.2021

download kısmında 184 sürüm yok, 182 sürümü var hocam. Ayrıca romu kurarken otomatik eklendi bu kamera uygulaması bir şey kurmadım ben.
  10. Writhquars

arkadaşlar ön kamera çalışmıyor bu romda sebebi ne , yeni fark ettim ANX kamera ile ön kameraya geçince çöküyor, whatsapp veya başka bir platformda arayınca ön kameraya geçmiyor
  11. Writhquars

Rom harika. Aşırı stabil. Sadece gece ışığı sıkıntılı onu fark ettim
  12. Writhquars

Soru hangi cfw android 11 sürümünde netflix hd açıyor?

Corfus cfw L1 oldu direk. Netflix hd açıyor
  13. Writhquars

Yardım Android 11 gcam?

Android 11 cfw rom kurdum aşırı stabil. Fakat kamera leş gibi. Gcam var mı Android 11 de çalışan?
  14. Writhquars

hocam sitede gapps+rom lu versiyonu var ve gapps olmayan sürümden 400-500mb fazla. Bunu kurarsak gaaps yüklememize gerek yok değil mi?
Üst Alt