wProtector kullanıcısının son içeriği

1. wProtector

Yardım Gereksiz Uygulamaları Silme

evet biliyorum reis fakat redmi note 8 pro için hazır .bat dosyası vardı onu istemiştim. Bu arada teşekkür ederim.
  2. wProtector

Yardım Gereksiz Uygulamaları Silme

Bir Konu vardı Redmi Note 8 Pro da gereksiz uygulamarı siliyordu. ADB Shell komutu ile... Konuyu bulamadım. Rica etsem link atarmısınız.
  3. wProtector

Rom Redmi Note 8 pro için fazla pil tüketmeyen en stabil Endonezya fastboot rom tavsiye eder misiniz ?

Ben şuanda 12.5.3 deyim endonezya gayet stabil ve şarj batarya ölü olmasına rağmen iyi gidiyor
  4. wProtector

Yardım İMEİ silindi.

malesef yedeğim yok. Cihazım tr. Bootloader şuan kapattım fakat sürekli açıp kapatırım. Eng rom ile repair yaptım sim 2 çalışıyor fakat sim 1'i de çalıştırmak istiyorum. Elimde sadece İMEİ numaraları var
  5. wProtector

Yardım İMEİ silindi.

Home | UBports kullanarak Ubuntu yükledim. Sorunsuz bi şekilde yüklendi fakat hala beta olduğu için güzel çalışmıyordu. Bende Mi Flash Tool kullanarak Android 9/Miui11 sonra Android11/Miui12.5 yükledim fakat İMEİ'lerin silindiğini fark ettim. Nasıl İMEİ'leri geri yüklerim ?
  6. wProtector

Yardım Anakart Değişim Sonrası Güncelleme Sorunu

İsterseniz şunu bi deneyin bl kilidi kapalıyken de oluyor sanırım
  7. wProtector

Rom Mi Flash ile Pixel Experience

İstese de yapamaz ki .bat dosyası falan istiyor mi flash
  8. wProtector

Mod Redmi Note 8 Pro AOD Çalışıyor

tabiki ama adı üstünde her zaman açık ekran ya ondan dedim. Zaten Pixel Experience 12 rom kullanıyordum 3 gün öncesine kadar onda da bildirim gelince açılıyordu.
  9. wProtector

Yardım Telefonun wifisi yavaş

Beyler/Bayanlar şuanda telefonum 12.5.3 Endonezya sürümündeyim. 3 gün önce Pixel Experience 12 romdaydım. Miui kullanırken internetim çok yavaş. Biraz araştırma yaptım ve Bluetooth yüzünden olduğunu öğrendim. Fakat pixel experience 12 romdayken öyle bir sorunum yoktu. Sürekli Bluetooth kulaklık...
  10. wProtector

Mod Redmi Note 8 Pro AOD Çalışıyor

Ekranı amoled olmayan telefonlarda aod (her zaman açık ekran) kullanmak telefonunuz için çok zararlıdır. Ekran yanığına ve pil sömürüsüne neden olur
  11. wProtector

Soru Game Turbo Kaldırmak?

miui yın game turbosu hepsine binbasar en azından dokunma hassasiyetini falan artırabiliyorsun istersen game turboyu ayarlardan kapatabiliyorsun
  12. wProtector

Soru Indıa Room Yükleme

TWRP ve Magisk silinir. İçindeki herseyi yedekleyerek ve silerek atmanızı öneririm
  13. wProtector

Soru Indıa Room Yükleme

Zaten Redmi note 9s in codu curtana değil mi ? Bu linkler orjinal sitedirler burdan indirin bence Recovery: https://c.mi.com/oc/miuidownload/detail?device=1900378 Fastboot: https://c.mi.com/oc/miuidownload/detail?guide=2
  14. wProtector

Yardım Aldığım çin modeli telefona global rom yüklemiş güncelleme yapılmıyor fotoğrafta bilgiler var

Nasıl yani telefonun bootloader açık mı kapalı mı ? açıksa en güncel global veya endonezya romu yüklersen düzelir bootloader kapalıysa ve açamıyorsan mi suite ile güncelleyebilirsin sanırım
Üst Alt