Yardım İMEİ silindi.

wProtector

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İbrahim
Cihazım
RedmiNote 8 Pro
Meslek
Çalışmıyor.
Konular
4
kullanarak Ubuntu yükledim. Sorunsuz bi şekilde yüklendi fakat hala beta olduğu için güzel çalışmıyordu. Bende Mi Flash Tool kullanarak Android 9/Miui11 sonra Android11/Miui12.5 yükledim fakat İMEİ'lerin silindiğini fark ettim. Nasıl İMEİ'leri geri yüklerim ?

Save_Mi

Snowflake
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
Platina/Courbet
Konular
207
Öncesinde Twrp üzerinden aldığınız bir EFS yedeğiniz var ise geri yükleyebilirsiniz.

SerseristyLe

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökhan
Cihazım
Mi 10 T
Konular
44
kullanarak Ubuntu yükledim. Sorunsuz bi şekilde yüklendi fakat hala beta olduğu için güzel çalışmıyordu. Bende Mi Flash Tool kullanarak Android 9/Miui11 sonra Android11/Miui12.5 yükledim fakat İMEİ'lerin silindiğini fark ettim. Nasıl İMEİ'leri geri yüklerim ?
Yedek varsa Nvram,nvdata ikisini twrp ile restore yapın IMEI geri gelir cihaz yurt dışı ise yeniden repair yapılmalı

wProtector

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İbrahim
Cihazım
RedmiNote 8 Pro
Meslek
Çalışmıyor.
Konular
4
Yedek varsa Nvram,nvdata ikisini twrp ile restore yapın IMEI geri gelir cihaz yurt dışı ise yeniden repair yapılmalı
malesef yedeğim yok. Cihazım tr. Bootloader şuan kapattım fakat sürekli açıp kapatırım. Eng rom ile repair yaptım sim 2 çalışıyor fakat sim 1'i de çalıştırmak istiyorum. Elimde sadece İMEİ numaraları var

SerseristyLe

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökhan
Cihazım
Mi 10 T
Konular
44
malesef yedeğim yok. Cihazım tr. Bootloader şuan kapattım fakat sürekli açıp kapatırım. Eng rom ile repair yaptım sim 2 çalışıyor fakat sim 1'i de çalıştırmak istiyorum. Elimde sadece İMEİ numaraları var
Maalesef olmaz hocam illa stock efs yedeği gerekiyor ne yazık ki

celilhan

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
celilhan
Cihazım
redmi note7
Konular
19
yedeğin yoksa imei repeir işlemi sadece birine yapılıyor çünkü diğerinde koruma oluyormuş sanırım benimde gitti sadece birine yapabildim.

Üst Alt