wigganz kullanıcısının son içeriği

1. W

Yardım Mi 11 ultra direnç ile kayıt

Yazdım hocam
  2. W

Soru miui 14 güncellemesi geri çekilmiş

Nasıl yükleniyor hocam
  3. W

Yardım Mi 11 ultra direnç ile kayıt

Arkadaşlar mi 11 ultra dirençli cihazım var. Miui 14 Eu rom yüklemek istiyorum. Twrp falan pek anlamam. Imei uçmadan bu işlemi nasıl yapabilirim yardımcı olabilecek var mı
  4. W

Recovery Mi 11 Ultra (Pro) TWRP 3.5.1 - v21.5.9 Tek Tuş Yükleme Aracı

Bilgisayar var hocam. Direnç kayıtlı olduğu için cihaz twrp harici kurma dediler ama sizin cihazınız direnç kayıtlı mı?
  5. W

Recovery Mi 11 Ultra (Pro) TWRP 3.5.1 - v21.5.9 Tek Tuş Yükleme Aracı

Mi 11 ultra cihazıma önce TWRP sonra eu rom kurmak istiyorum. Ama bilgim sıfır.
  6. W

Soru Mi 11 Ultra ve MIUI 14 Sorunsalı - Özellik farklılıkları

Hocam cihazda direnç kaydı var. Twrp harici yükleme yapılmaması gerektiğini söylediler.
  7. W

Twrp yükleme ve eu rom yükleme konusunda yardımcı olabilecek kimse var mı?
  8. W

BL kilidi açık. TWRP yüklü olup olmadığını bilmiyorum hocam.
  9. W

Rom Xiaomi Mi11 Ultra - XiaomiEu Android 13 MIUI 14

Hocam eu-rom'un sitesinde benim cihaz için dağıtılan romun yanında recovery yazıyor. Anladığım kadarıyla pc ile yüklenmiyor o yüzden. Twrp üzerinden yüklemek gerekiyor. O yüzden denemedim pc'yi.
  10. W

Rom Xiaomi Mi11 Ultra - XiaomiEu Android 13 MIUI 14

Cihazım mi 11 ultra. Direnç kayıtlı. Buradaki şekilde cihaza miui 14 yüklemeye çalışıyorum. Telefonu kapatıp power+ses açma tuşu ile menüye girmeye çalışıyorum. Açılan menü miui Recovery 5.0 diye bir menü geliyor. o TWRP olmuyor sanırım. Orda da install diye bir kısım çıkmıyor.
  11. W

Aynı problem bende de mevcut. Bu sabah güncelleme geldi yaptım. Widgetler vs hiç biri yok. TWRP üzerinden Eu-Rom yüklemeye çalıştım. Power tuşu + ses açma tuşuna basınca Miui Recovery 5.0 diye bir menü geliyor. Orada da Install diye bir buton yok.
  12. W

Soru miui 14 güncellemesi geri çekilmiş

Cihazım mi 11 ultra. Bu sabah güncelledim ama miui 14 diye tanıtılan özelliklerin çoğu yok. Widget kısmı eski şekilde. Simge boyutları vs değiştirilemiyor. Benim cihazda mı bir sorun var acaba? Sürüm MIUI Global 14.0.1
  13. W

Soru eu betadan sitabile

Benzer konuda bi sorum var burada sorayım. Hatta belki aynı sorudur :) EU Rom Stabil yüklersek OTA üzerinden güncelleme alır mı cihaz. Ben bir kere yükledikten sonra cihazda TWRP vb programlar kalsın istemiyorum, bu mümkün mü?
  14. W

Soru Xiaomi cihaz kilit mantığı , iPhone gibi olmuş

Bu yeni bir şey değil zaten vardı :)) eğer rom atmadan önce mi heabından çıkış yapar fabrika ayarlarına dönerseniz rom attıktan sonra bu ekran gelmez. Ama mi hesabı giriş yapılı şekilde rom atarsanız bu ekranın gelmesi normal.
Üst Alt