weyselaysel kullanıcısının son içeriği

1. weyselaysel

Yardım redmi note4 64gb modeli sıvı temas ve açılmama

Telefon çoçugum tarafından sıvı temas görmüş. açmayı denemişler açılmamış. açılmıyor. Ortalama masrafı ne olur bilgi verirmisiniz?
  2. weyselaysel

Satış __SEFA__ Global Teknik Servis Ve İkinci El Cihaz Satışı

Sefa kardeş elinde; Note 7 pro Mi 8 SE Varmı
  3. weyselaysel

İnceleme Redmi Note 4X (Mido) Wifi-3G-4G ile Batarya Performansı

Biz 6 saat ekran süresi gördükmü şapkayı havaya atıyoruz. Ama kullanıma endeksli tabiki. ben az kullanıp ortalama 3 günde şarj edenlerdenim. Son güncellemeler uygulama ile ilgili. Bir tanesi xiaomi uygulaması ile ilgili. Xiaomi olanı kaldırdım. Bakalım sonuç nasıl yansıyacak. Şimdilik uyku...
  4. weyselaysel

İlk Mİui10 u yüklediğimde de olmuştu. Fabrika ayarlarına dönmüştüm. o şekilde düzelmişti.
  5. weyselaysel

Telefona nazar değdi. Pil kendi kendine tüketmeye başladı. Uyku moduna girmiyor. Android sistem pili sömürüyor. :(
  6. weyselaysel

4 günde 4,5 saat ekran süresi
  7. weyselaysel

Soru Redmi note 4 konuşma ses sorunu

Bu sorunla karşılaşan arkadaşlar Çocuk Diş fırçası ile hoparlör deliklerini fırçalasınlar sorun kalmıyor. Neden çocuk diş fırçası? Çünkü kılları daha ince daha performanslı oluyor.
  8. weyselaysel

Güncelleme MIUI 10 Global Kararlı [Stable] ROM Güncellemesi

Bence gelmez. Çok cihaz çıktı bizim cihazlar eski sayılır. Yani köprünün altından çok su aktıhaha--
  9. weyselaysel

Yardım Mikrofon Sorunu mi note3

Hoparlör deliklerini diş fıçası ile temizleyip elektrikli süpürge ile çektiren gördüm. Sorunu bu şekilde çözende olmuş. Küçük tozlardan etkilenme olasılığı yani.
  10. weyselaysel

Yardım Mikrofon Sorunu mi note3

Arkadaşlar bende Note4 telefonumda yaşamıştım yoğun şekilde. Yeni güncelleme yaptım fabri ayarlarına döndüm olmadı. En sonunda (EVO) garantiye gönderdim. Baya bir yapmamıştı. Geçen ay tekrar yaptı telefonu açıp kapattım düzelmişti. Yazılımsal probmler oluyor bazen. Miui10 yazılımına geçeli hiç...
Üst Alt