wert34 kullanıcısının son içeriği

1. W

Yardım Xiaomi Türkiye Garantisi vs. İthalatçı

Cihaza sim kart takıldı ise yada herhangi bir internet ağına bağlandı ise (14 günlük cayma hakkı ile) iade etmeniz mümkün değil. Ayrıca garanti konusunda bir fark olacağını düşünmüyorum
  2. W

Gcam (18.08.20) Mi 6 GCam - Oreo-Pie - (En iyisi - Astro ve Light Painting - Mirror Selfie vs.)

Tabi ki ns tamamen yazılımsal bir özellik mercekten giren ışığı yazılım ile maksimize edip çok düşük ışıkta bile daha belirgin fotoğraflar çekmeye yarıyor şahsen ben hayran kaldım sonuçta cep telefonlarının kameraları belli ona rağmen çok başarılı bence
  3. W

Gcam (18.08.20) Mi 6 GCam - Oreo-Pie - (En iyisi - Astro ve Light Painting - Mirror Selfie vs.)

orjinal resimleri yüklemedi herhalde boyuttan dolayı. Mi mix 2 ile ns modu gayet başarılı. 1544007886 Videoda fps yi 60 a çektiğim zaman ışık baya azalıyor sizlerdede böyle mi oluyor? Işık bol olan yerlerde sıkıntı olmuyor ama düşük ışıkta baya karanlık oluyor. Birde ön kamera hdr+ bazen foto...
  4. W

Çözüldü Migrostan mı mix 2 alınır mi?

Mi6 da kullandım şu anda mi mix 2 kullanıyorum. Ekran harici fark mi 6 nin kamerasi biraz daha iyi. İki cihazada Google camera yükledim kamera sorunlarını o şekilde aşiyoruz. 1900 TL fiyat gerçekten iyi nedense telefon fiyatları aldı başını gitti. Konuda bahsedilen telefonlar harbinden canavar...
  5. W

Mod Ses seviyesini 0-30 arası yapmak(volumesteps)

Çok teşekkürler. Gerçekten işime yarayacak bir özellik. Tek tek saydım tam 30 adım :D
  6. W

Rehber Mi PC Suite 3.0 (Türkçe)

Tam olarak bilmiyorum ama Mi a serisi gibi saf android cihazları görmüyor olabilir.
  7. W

Rehber Miui 10 ( Oreo ) Google Camera

mi mix 2 de deneyen oldu mu ?
  8. W

Rehber Mi PC Suite 3.0 (Türkçe)

ingilizce sürümü zaman zaman deneyip duruyordum meğer kökünden bozukmuş. bu konu çok iyi olmuş clap~~clap~~clap~~Yes~~Yes~~ 1543573569 önce ingilizce sürümü kurun.ingilizce sürümün mi_phone_assistant.res klasörünün yedeğini alıp programı kaldırın. konuda verilen çince sürümü kurup...
  9. W

Soru Başka marka şarj adaptörü ile dokunmatik problemi

Zaten orijinal şarj adaptörü elimde mevcut bir tanede yedek olsun diye almıştım sağolun cevabınız için MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  10. W

Demek ki voltajla alakalı bir durum. Bende orijinal kablo ile şarj ettim bu arada sadece adaptör farklıydı. Bir de %95 den sonra tekrar denedim fakat bahsettiğim sorun olmadı bu sefer MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  11. W

Arkadaşlar Çin'den hoco marka Qualcomm 3.0 hızlı şarj uyumlu bir adaptör aldım. Hızlı şarjı yapıyor bu konuda bir problem yok. Ama şöyle bir tuhaflık fark ettim. Bahsettiğim adaptör ile şarj olurken telefonun dokunmatiği düzgün çalışmıyor. Daha önce böyle bir sorunla karşılaşan oldu mu? Ya da...
  12. W

Mod Mİ6 Global (9.2.2.0) Romlar için - Google Camera Tüm Özellikler Aktif

Denedim bende de hata verdi MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  13. W

Aynen yok ama düzenle>kırp dediğimizde işaretli yerden aynalama yapılabiliyor MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  14. W

Soru Mi 6 Kamera Sorunsalı

Bilgisayarda kullandığın oynatıcı ile alakalı bir sorun olabilir mi? Codec 4k yi desteklemiyordur belki MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  15. W

Şu anda fark ettim ön kamera ekran flaş özelliği var. Sen nasıl bir makinasın google camera [emoji16] MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Üst Alt