WereBear kullanıcısının son içeriği

1. WereBear

Yardım Pocophone F1 Dokunmatik Problemi

Rom'un adı nedir acaba ? İleride lazım olması durumunda bende rom atarım belki.
  2. WereBear

Çözüldü Sizce kim haklı ?

Kendi malını,ürünün sıfır fiyatından daha yükseğe satanlara sinir oluyorum. Sıfır fiyat sana pahalı geldiği için ikinci ele yöneliyorsun ama o da ne ? Ürünün ikinci el fiyatı,sıfır fiyatından daha yüksek. Elektronik ve kitap piyasasında hep böyle bir durum mevcut nedense.
  3. WereBear

Sohbet Tahmini Fiyat

Çok teşekkür ediyorum,başka bir sorum yok. Artık tek merak ettiğim telefonumun tahmini değeri.
  4. WereBear

Sohbet Tahmini Fiyat

Merhabalar,geçen sene bu zamanlarda en uygun fiyata alabileceğim en iyi performanslı telefonu almaya çalışıyordum ve bu nedenle forumdakilerin de önerisi ile Pocophone'da karar kıldım. Şu an benimle bir senesini geçirdi ancak ara sıra olan şu dokunmatik problemleri,Pocophone markasının bu konu...
  5. WereBear

Rom olaylarına hiç girmek istemiyorum hocam sağolasın. Muhtemelen 3-4 ay sonra telefonu satacağım. Bu kadar uzun süredir şu dokunmatik probleminin çözülememiş olması benim Pocophone ve Xiaomi'ye olan güvenimi çok sarstı.
  6. WereBear

Elimizde dokunmatikte problem olduğuna dair video bulundurursak bunu dosyamızda kullanabilir miyiz ? Telefonumu servise yollamakla uğraşmak istemiyorum çünkü problem yok ya da kullanıcı hatası diyip para isteyeceklerinden adım gibi eminim.
  7. WereBear

Yardım REDMİ NOTE 8 the system has been destroyed

Telefona firma tarafından kararlı olarak yollanan bir güncelleştirmeyi yüklerken telefonumuzun bozulma ihtimali mi var yani ? Daha önce böyle bir şey görmemiştim ve gönül rahatlığıyla güncellemeleri yüklüyordum o açıdan soruyorum.
  8. WereBear

Bende servisin bu durumu çözemeyeceğini düşündüğümden dolayı bu konuyu açmıştım zaten. Peki sizce tüketici hakları ile paramızı kurtarma şansımız olur mu ? Tüketici hakları bizi haklı bulursa paramızı bize kim ödeyecek mesela ? Ben telefonu Mi Store'dan almadım,internet üzerinden satın aldım...
  9. WereBear

Forumda bu işi yapabilen insanlar elbet vardır. Bir konu açarak yardım istemenizi tavsiye ederim. Hocam şikayet oluşturursanız süreç hakkında bilgilendirme yapabilir misiniz ?
  10. WereBear

Dokunmatik problemlerini videoya alarak kanıtları THH'ye versem burada şikayet etmem gereken firma Xiaomi mi olacak ? Para iadesi talep etmem mümkün müdür ? Bu uygulama dediğim problemleri çözmedi 1-2 saat içerisinde PUBG'de deneyip sonuçları yazacağım yinede sağolun. Dediğiniz işlem tam...
  11. WereBear

Bu problemler yazılımsal mı yani ? Bu uygulama tüm problemler için mi yoksa sadece oyunlar için mi ? Problemler madem yazılımdan kaynaklı telefonu aldığımdan beri 3-4 kararlı güncelleme yaptım. Koskoca firma kaç aydır bu problemleri çözememiş mi ? Ben bu telefonu en az 3 sene kullanırım diye...
  12. WereBear

Merhabalar,cihazı 2 Şubat'tan beri kullanıyorum ve başlarda sıkıntım yoktu sadece oyunlarda 1-2 algılamama oluyordu ve ekranı hassastı kulaklığın kablosu bile değse ekran bunu algılıyordu ancak bu aralar çok ciddi dokunmatik problemleri yaşamaya başladım. Mesajlaşırken kendi kendine boşluk...
  13. WereBear

Sohbet Maksimum 1700 TL Telefon Önerisi

Mi 8 SE'yi garanti olaylarından dolayı tercih edemeyeceğim ancak Redmi Note 7'yi bu kadar öneren olduğuna göre bir sıkıntı yaşamayacağımızı düşünüyorum. Tercihimizi Redmi Note 7'den olmazsa Redmi Note 6 Pro'dan kullanmaya karar verdik. Yardım eden herkese çok teşekkür ediyorum.
  14. WereBear

Sohbet Maksimum 1700 TL Telefon Önerisi

Merhabalar MIUI Türkiye ailesi,başlıktada belirttiğim gibi maksimum 1700 TL'ye bir telefon aramaktayım. Zamanında sizlerin önerisi ile Pocophone almıştım ve çok memnunum şu an. Şimdi ise kız kardeşime telefon alacağız ancak bir türlü karar veremedik. Redmi Note 7 tasarım,kamera ve fiyat...
  15. WereBear

Yardım Mi Hesabı Kilitleme Yaşatır mı?

Sıfır telefon alıyorsun ancak güncelleme yaptığında garanti gider diyor. O işte kesinlikle bir sıkıntı var. Yurtdışı kayıtlı bir cihaz almışsın muhtemelen.
Üst Alt