WendigoCrawL06 kullanıcısının son içeriği

1. W

Yardım Bootloader kilidi nasıl kapatılır ?

Arkadaşlar mi flash ile fastboot rom yükledim.Clean all and lock seçeneği seçili bir şekilde.Bir sıkıntı çıkmadı.Windows 7 işletim sisteminde yaptım.Yabanci forumlarda Windows 10 ile ilgili sıkıntılar çıktığını okudum o yüzden Windows 7 bir sistemde mi flash son sürümü ile yapmanızı tavsiye...
  2. W

Anladım hocam teşekkürler.Deneyip çözüm bulan arkadaşlardan haber bekliyelim bakalım dediğiniz gibi durduk yere ekstra iş cikarmayayım başıma
  3. W

Peki hocam pixel experince mi8 lite rom geliştiricisi Bruno Rochaa diye bir adam kimdir nedir bir bilginiz var mı ?
  4. W

Hocam yakın tarihte pixel rom denedim bootloader kilidini açıp.Dun anlamsız bir şekilde mail adresime konumu belli olmayan Apple bir telefondan giriş yapildigina dair bildirimler aldım.Bende kapatıp Google hesabı sıfırdan kurmak istiyorum.Kendi kendime tribe girdim.Kilidi kapatmanın yolunu...
  5. W

Merhaba arkadaşlar.Forumda baktım ama hep 2018 konuları.Bootloader kilidi kapatmak istiyorum.Mi flash ile yapicagim fakat hangi seçeneği secmem gerekiyor.Clean all and lock seçeneği brick olduğu söyleniyor.Bilen deneyen bir yardımci olsun. Telefon mi 8lite.
  6. W

Soru Pixel Experience Rom güvenilir mi ?

hocam mi 8 lite test yaptım boş bir telefonda gcam gece cekimi vs gerçekten çok hoş ve baya akıcı bir rom.Güvenlik meselesi kafamı kurcaladı fakat xda gibi sitelerde yayınlanması mıuı avrupa forumlarında insanlar güvenli oldugunu söylüyor resmi bir rom olarak geçtigi için.Bende yüklemeye karar...
  7. W

Sizde haklısınız hocam.Guvenilir veya güvenilmez konusunda net değil maalesef herkes farklı birşey söylüyor.Fakat sistemin güzelliği yüklemeye itiyor beni
  8. W

Haber Pixel Experince rom tehlikesi

[/automerge]
  9. W

Hocam peki bu rom güvenlik açısından bir sıkıntı çıkarma durumu var mı ?
  10. W

Anladım hocam.Bilgiler için teşekkür ederim.Gecen güzel olsun :)
  11. W

Üstad bu pixel rom için güvenlik önlemini nasıl alabilirim ? Biraz açarsan sevinirim
  12. W

Üstad tam ne demek istedin anlamadım ?
  13. W

Üstad başka boş bir telefonda mi8 için denedim gcam sıkıntılıydi vakti zamanında.Son sürümle efsane olmuş herşey sorunsuz çalışıyor günlük kullanım ve senkronizasyon için çok hoş bir rom.Tam şahsi telefonuma kurmayı planliyordum bunu görünce bir geri vites oldu.Acik kodlarına ulaştım fakat işi...
  14. W

Mi 8 lite için mükemmel bir sürüm yayınladı gcam kusursuz felan ama güvenlik meselesini şimdi gördüm kendi telefonuma kurmaktan vazgeçtim.üzdü bu durum :(
  15. W

O zaman yüklemeyelim tedirgin etti simdi.Eyvallah üstad
Üst Alt