weloster43 kullanıcısının son içeriği

1. W

Yardım Twrp ve Sıfırlama Hakkında Yardım

ESF yedeğini bile alamıyorum uyumsuz twrp mi acaba :(
  2. W

Yardım Twrp ve Sıfırlama Hakkında Yardım

herkese merhabalar cihazımı sıfırlamaya hazırlaycaktım bootloader kilidi açık (cc9) Xiaomi mi note 10 global Android 11 miui global 12.5.6 (oto güncellemeleri alıyorum imei repair işlemli) twrp menüsüne girdiğimde stock recovery karşılıyordu beni tek amacım esf yedeğini almaktı tek tuş twrp...
  3. W

Yardım Fastboot modda kaldı

Cihaz mi note 10 twrpyi de tek tuş yükleme aracından yüklemeye çalıştım Cihaz mi note 10 ve twrp 33 11 11 8
  4. W

Teşekkürler 1. Seçenekten sıfırdan kurulum yaptım imei uçmadı ancak tekrar twrp yüklediğimde sadece twrp ekranında kalıyor bu sefer de açılmıyor yeniden rom atıp kurdum cihaz şu an açık size danışmak istiyorum tekrardan neden twrp den çıkamıyorm
  5. W

Yardım fastboot modunda takılı kaldım

Selamunaleyküm cihazımda root mevcut supersu uygulamasını güncellerken cihaz açılış ekranında kaldı araştırmalarda wipe yapılması gerektiğini okudum wipe yaptım ancak bu seferde fastboot modda kaldı çıkamıyorum cihazımda twrp var ancak her türlü fastboot da kalıyor açamıyorum çok da bilgili...
  6. W

yapmaya çalıştım ancak yapamadım muhtemelen beceremedim yaptığım işlemler sonucu ekran görüntüsü atıyorum 1588880807 bu işlemi nasıl yapacağımı bilmiyorum twrp dosyasından yaptım kurulum başarılı oldu sucsesfuly yazdı ama değişen birşey yok 1588880989 Ayrıca konuyu yanlış yere açmışım note 10...
  7. W

Selamunaleyküm cihazımda root mevcut supersu uygulamasını güncellerken cihaz açılış ekranında kaldı araştırmalarda wipe yapılması gerektiğini okudum wipe yaptım ancak bu seferde fastboot modda kaldı çıkamıyorum cihazımda twrp var ancak her türlü fastboot da kalıyor açamıyorum çok da bilgili...
  8. W

MIUI 11 Mi Mix 3 Global Kararlı V11.0.4.0 PEEMIXM İndirme Bağlantıları

Çok şükür şarj sorunu ortadan kalktı artık sabahtan beri bitiremedim şarjı 2. Ye hatta 3. Ye takıyordum eskiden
  9. W

Rehber Xiaomi Unlock Tool ile Bootloader Kilidini Açma

Merhaba arkadaşlar bir sorum olacak elimde 4 tane note 8 pro var bunların BL kilidini açmak istiyorum ancak her cihazda da sim kartın takılı olması mı gerekli ve bu bekleme süresince bu sim kartların çıkartılmasında sakınca varmıdır kısacası ben sim kartsız bl kilidi açabilir miyim sim kartsız...
  10. W

Yardım IMEI değişikliği kanıtlama hk.

Kardeşim geçmiş olsun adli istinabe yoluna gitmen gerek şöyle ki btk sisteminde 1) IMEI üzerinden telefonda hangi hattın kullanıldığı ve 2) sizin hattınızın da kullandığı telefonların IMEI si bulunabilir btk ya dilekçe ile başvuru yapın hattınızı belirtin telefon fatura örneğini ekleyin size...
  11. W

Çok ta kararlı bi sürüm değil muhtemelen
  12. W

Şarj dayanmıyor ota dan güncelledik ama daha iyileşir inşallah
Üst Alt