Yardım Twrp ve Sıfırlama Hakkında Yardım

weloster43

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi note 10
Konular
3
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
miui global 12.5.7
Telefon Modeli
mi note 10
Bootloader Kilidi
Açık
herkese merhabalar cihazımı sıfırlamaya hazırlaycaktım
bootloader kilidi açık (cc9) Xiaomi mi note 10 global Android 11 miui global 12.5.6 (oto güncellemeleri alıyorum imei repair işlemli)

twrp menüsüne girdiğimde stock recovery karşılıyordu beni tek amacım esf yedeğini almaktı
tek tuş twrp aracını kullandım twrp geldi ancak bu sefer de açılış ekranında miui logosundan öteye geçemiyorum, twrp menüsüne girebiliyorum ancak verilerimi yedekleyememiştim benim için çok önemli kaybettiğim eşime ait fotoğraflar var

Son düzenleme:

weloster43

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi note 10
Konular
3
ESF yedeğini bile alamıyorum uyumsuz twrp mi acaba :(

Oyla:

rotindaaa21

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
Redmi Not 11Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
61
herkese merhabalar cihazımı sıfırlamaya hazırlaycaktım
bootloader kilidi açık (cc9) Xiaomi mi note 10 global Android 11 miui global 12.5.6 (oto güncellemeleri alıyorum imei repair işlemli)

twrp menüsüne girdiğimde stock recovery karşılıyordu beni tek amacım esf yedeğini almaktı
tek tuş twrp aracını kullandım twrp geldi ancak bu sefer de açılış ekranında miui logosundan öteye geçemiyorum, twrp menüsüne girebiliyorum ancak verilerimi yedekleyememiştim benim için çok önemli kaybettiğim eşime ait fotoğraflar var
Mi flash ile rom atabilirsin fakat bilgiler fotograflar gitmesin istiyorsan save user data seçeneğini seçip öyle at rom

Oyla:
Üst Alt