Waxa kullanıcısının son içeriği

1. W

Soru İthalatçı garanti güvenilir mi?

Yerinde olur güvenle kullanırsınız diye düşünüyorum ,
  2. W

Cepport dan güvenle alışveriş yapabilirsiniz sıkıntı yaşayacağınızı düşünmüyorum, kargo gecikmesi yaşayan bi 2 arkadaş olmuş sadece onun haricinde yorumlar olumlu. ben fixpack yaptırmadığım kasada darbe izi var diye 700 tl fiyat çekildi anakart ve kasa değişimi için (mi max) o yuzden dilim...
  3. W

Kesinlike fixpack yaptır. aklında şüphe olmasın ekran da kırılsa suda dökülse onarılıp gönderiliyor . ki Normalde kenarındaki çizgiden kozmetik kusurlardan garanti dışı bırakabiliyor servisler.
  4. W

Satış 2 Adet Kayıtlı İMEİ satılıktır. 15 TL

Elimde 2 Adet Sağlam kayıtlı imei mevcuttur. isteyen arkadaşlar mesaj ile iletişime geçebilirler Tane Fiyat 15 TL
  5. W

Yardım Değişim Talebi

Peki keşke mi max 2 yi kabul etseydim dediğiniz oldu mu dediniz mi ?
  6. W

Yardım Çok Acil!! Telefon hiç ama hiç bir tepki vermiyor. Çözene 20 TL veriyorum!

rom atabileceğinizide düşünmüyorum eğer hiç bir tepki vermiyor ise. program benzerdir o önemli değil nitekim bende navi gasyon kullanırken bozuldu navigasyon mu yaptı hayır işte kendi kendine anlık bişey olacağı varmış .
  7. W

Yardım Çok Acil!! Telefon hiç ama hiç bir tepki vermiyor. Çözene 20 TL veriyorum!

wawa isim nick benzerliği gibi telefon kaderi de aynı olmuş sanırım öncelikle telefonun uygulama yüzünden dolayı kapanmadı emin olabilirsin o programı kuallan tanıdıklar var, 2 ihtimal var üzgünüm ki yüksek ve pahalı ihitimal bu anakart arızası gibi görünüyor benimde telefonum hiçbir tepkime...
  8. W

Soru Taksitli Xiaomi Nasıl Satın Alabilirim?

İllaki vardı ama anlamak istemiyorsunuz ya faiz ödeyeceksiniz ya fark, ya 1500 lük cihazı 1700 den satıp taksit yapanlardan alacaksınız yada 1500 den kredi kartı ile alıp sonra böldürüp faiz ödeyeceksiniz yada 1500 kredi çekip öyle ödeyeceksiniz. kimse size örneğin piyasada en uygun fiyatı...
  9. W

Yardım Değişim Talebi

tamamen tercih meselesi gerçi ben mi max mi5 fiyatları aynı idi aldığımda misal değerlendiriken ekranını bataryasını değerlendirdim max iyi kamera 5 de iyi ok ama onunda o zamanlar arka kapak cam seramik vs idi bu yüzden 2. ellerinde hep çatlamalar izler var diye metal olarak max i tercih...
  10. W

Yardım Değişim Talebi

mi max candır şarj iyi ekran büyük kamera - olabilir ama bence başınız ağrımadan alabileceğiniz cihaz iyi. 4 64 gb sonuçta sizinki kaç tı
  11. W

Çözüldü Cepport rezaleti

bende bütün kargolarla çalıştım saat 18 de verilen kargoyu sabah 9 da aldığımıda biliyorum bir hafta verileni diğer hafta aldığımıda ve hatta gelen kargoyu etiket dahi bırakmayıp bilgi verilmeyip geri gönderdiklerini de arkadaş artık önemi yok gibisinden söyleyince dün veya bugün gibi...
  12. W

Çözüldü Cepport rezaleti

yanlış anlamayın ama son ana bırakmışsınız hediyeyi 4 ünde sipariş vermişsiniz düşünün 5 i cuma diğer 2 gün tatil kargo şirketi 3 iş gününde teslim süresi var 9-10 u bulabilir ? bunu öngörmek gerekir bence. anında gönderilse bile
  13. W

Çözüldü Servis sorunsalı

Zaten 8 ay önceki darbe izinden dolayı şarj bitiminde kapanan ve bir daha açılmayan anakart arızası denilen ve bu arızayı 8 ay önceki darbe izine bağlayan sizlersiniz. delta servis 1 adlı arkadaş 750 tl olan ücrete karşı 50 tl indirebiliriz demesine karşı yaptıralım diye servis arandığında...
  14. W

Mi4 3gb 16 hafıza Teknosa 2 yıl garantili faturalı

Fiyatta makul oranda yardımcı olur musun ?
  15. W

Merhaba Bursada Xiaomi telefon satan yerler var mı?

kent meydanı cevresindeki birçok telefoncuda xiaomi gördüm ben fakat fiyat politikları nedir ne değildir fikrim yok.
Üst Alt