Soru İthalatçı garanti güvenilir mi?

bahadirm

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bahadır
Cihazım
Asus
Konular
2
arkadaşlar merhaba, yakın zaman içerisinde xiaomi mi5s cihazını alacağım fakat ithalatçı garantilerden korkuyorum satış sonrası verecekleri destek endişeye sokuyor. youtube'dan ithalatçı garantilerle ilgili izlediğim videolar, okuduğum yazılar hiç de iç açıcı değildi. güvenebileceğim bir ithalatçı firma var mı, sizin deneyimleriniz nelerdir, mi5s alınır mı, cevaplarınız bekliyor ve şimdiden teşekkür ediyorum

XWORK

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
XWorK
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Öğrenci
Konular
15
anlattığınız için teşekkür ederim. şuan telefonunuzda bir sorun var mı memnun musunuz, önerir misiniz?
Memnunum güzel telefon. Yalnız pil ömrü iyi gitmiyor. 1500 lira olmuş sanırım bir kaç birşeyler ekleyin Mi 6 alın derim.

MI 5s cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

bahadirm

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bahadır
Cihazım
Asus
Konular
2
Memnunum güzel telefon. Yalnız pil ömrü iyi gitmiyor. 1500 lira olmuş sanırım bir kaç birşeyler ekleyin Mi 6 alın derim.

MI 5s cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
teşekkür ederim zahmet oldu size de, hayırlı akşamlar :$

Oyla:

Waxa

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Caner
Cihazım
Mi Max 64 GB
Konular
3
anlattığınız için teşekkür ederim. şuan telefonunuzda bir sorun var mı memnun musunuz, önerir misiniz?
Kesinlike fixpack yaptır. aklında şüphe olmasın ekran da kırılsa suda dökülse onarılıp gönderiliyor . ki Normalde kenarındaki çizgiden kozmetik kusurlardan garanti dışı bırakabiliyor servisler.

Oyla:

bahadirm

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bahadır
Cihazım
Asus
Konular
2
Kesinlike fixpack yaptır. aklında şüphe olmasın ekran da kırılsa suda dökülse onarılıp gönderiliyor . ki Normalde kenarındaki çizgiden kozmetik kusurlardan garanti dışı bırakabiliyor servisler.
teşekkür ederim. fixpack'i kesinlikle yaptıracağım. bu cepport hakkında bilginiz var mı? nedir bu cepport?

Oyla:

by_colakoglu

Vatan toprağı kutsaldır, kaderine terkedilemez.
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Habil
Cihazım
Redmi note 4
Meslek
Elektronik tekn.
Konular
15
arkadaşlar merhaba, yakın zaman içerisinde xiaomi mi5s cihazını alacağım fakat ithalatçı garantilerden korkuyorum satış sonrası verecekleri destek endişeye sokuyor. youtube'dan ithalatçı garantilerle ilgili izlediğim videolar, okuduğum yazılar hiç de iç açıcı değildi. güvenebileceğim bir ithalatçı firma var mı, sizin deneyimleriniz nelerdir, mi5s alınır mı, cevaplarınız bekliyor ve şimdiden teşekkür ediyorum
Bu forum üyelerinin hemen hepsi ithalatçı garantili kullanıyor dur kanaatindeyim. Tilkiye tavuk sever misin diye sormuşsunuz :) adı üstünde MİUİ Türkiye remi ithalatli bir MİUİ cihazı hatırlamıyorum ben.

Oyla:

Waxa

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Caner
Cihazım
Mi Max 64 GB
Konular
3
teşekkür ederim. fixpack'i kesinlikle yaptıracağım. bu cepport hakkında bilginiz var mı? nedir bu cepport?
Cepport dan güvenle alışveriş yapabilirsiniz sıkıntı yaşayacağınızı düşünmüyorum, kargo gecikmesi yaşayan bi 2 arkadaş olmuş sadece onun haricinde yorumlar olumlu. ben fixpack yaptırmadığım kasada darbe izi var diye 700 tl fiyat çekildi anakart ve kasa değişimi için (mi max) o yuzden dilim yandı sizlerede yoğurdu üfleyerek iletiyorum :D..
[doublepost=1515953921,1515953772][/doublepost]
Bu forum üyelerinin hemen hepsi ithalatçı garantili kullanıyor dur kanaatindeyim. Tilkiye tavuk sever misin diye sormuşsunuz :) adı üstünde MİUİ Türkiye remi ithalatli bir MİUİ cihazı hatırlamıyorum ben.
Başka seçenek yok zaten xiaomi de çinden alıp xiaomi garantili kullansak servise nasıl götüreceğiz geri :D

Oyla:

bahadirm

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bahadır
Cihazım
Asus
Konular
2
cahilliğime verin :D
[doublepost=1515954115,1515954068][/doublepost]
Cepport dan güvenle alışveriş yapabilirsiniz sıkıntı yaşayacağınızı düşünmüyorum, kargo gecikmesi yaşayan bi 2 arkadaş olmuş sadece onun haricinde yorumlar olumlu. ben fixpack yaptırmadığım kasada darbe izi var diye 700 tl fiyat çekildi anakart ve kasa değişimi için (mi max) o yuzden dilim yandı sizlerede yoğurdu üfleyerek iletiyorum :D..
[doublepost=1515953921,1515953772][/doublepost]
Başka seçenek yok zaten xiaomi de çinden alıp xiaomi garantili kullansak servise nasıl götüreceğiz geri :D
cepporttan fixpack yaptırarak alacağım o zaman

Oyla:

gozdemir

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökay
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Konular
9
Vallaha hocam fixpack kesin yaptır 1 tıl kırsan da su döksen de yaptırır gönderirler cepport sağlam dır ama 2-3 arkadaş sorun yaşadı biraz bozuldular cantara hocam biraz kulaklarını çekecek

Oyla:
Üst Alt