Wandeta kullanıcısının son içeriği

1. Wandeta

Sohbet 112 Çağrı Merkezi İşleyişi Sizce Dogrumu

Verdiginiz cevabı tam anlamasamda şimdi şöyle ilk kişi sizi dinliyor anlattıklarınıza göre gerekli yönlendirmeyi yapıyor dedigim gibi ama zaman kayboluyor..
  2. Wandeta

Sizin dediginiz dogruda fakat benim sorumun bana göre tam cevabı deyil diye düşünüyorum 112 aradım konuştugum ilk kişi herşeyi ögrendiyse telefonu kapattıkdan sonra yönlendirmeyi o yapsın ne bileyim valla yukarı baksan bıyık aşagı baksan sakal yani Şimdi aklıma gelıyorda yıne polıs için...
  3. Wandeta

Arkadaşlar bir iki sefer polıse işim düştü 112 aradım neden aradınız diye soruyorlar en ufak detayına kadar anlatıyorsunuz verilen cevap sizi ilgili birime aktarıyoruz oluyor ilgili birimede baştan en ufak ayrıntısına kadar tekrar anlatıyorsunuz.. Şimdi sorum şu arada kaybolan zaman önemli...
  4. Wandeta

Yardım Kuryenet Sorumsuzlugu

6210*****6300 takip numaralı kartımı 13.10.21 tarihinden bu yana adres yanlışlığı altında teslim etmiyorlar. Kargo takip sayfalarındaki telefon numarası geçersiz ana sayfalarındaki telefon ise suratınıza kapanıyor hiçbir şekilde ulaşamıyorsunuz. Kartım Akbank'dan gelecek bankada yardımcı olmuyor...
  5. Wandeta

Yardım Samsung M30S Konuşurken Yankı Sorunu

Telefonu fabrika ayarlarına alıp sıfırladım denedim sorun yok düzeldi yankı sorunu fakat birkaç uygulama kurdum ve marketten kendide bazı uygulamaları güncelledi sonra yankı sorunu tekrar çıktı. 1634555407 Sorunu bir önceki yazılıma dönerek çözdüm yankı yok son güncelleme sorunlu.
  6. Wandeta

Yardım Samsung M30S Konuşurken Yankı Sorunu

Arkadaşlar hiç bir sorun yok iken son gelen güncellemeden sonra başka bir telefondan arandıgımda karşı taraf sesin yankı yaptıgını yani kendi sesinin geri geldıgını söylüyor bu sorun son güncellemeden sonra çıktı bu konuda ne yapılabilir
  7. Wandeta

Yardım Şöför Aranıyor

Konuyu silebilirmisiniz yada kilit koyun.. Teşekkürler.
  8. Wandeta

Yardım Şöför Aranıyor

Ben arkadaşımın ricası üzerine konu açtım..Verdigim tel no sabit hat özel veya kişisel bir numara deyil. Şimdi konunun içerigine bakılırsa kişisel bir tel no deyil verdigim maıl yasak vsss..Nasıl iletişim kurulacak forum üzerindenmi mesajlaşılacak ürün satmıyorum telefon satmıyorum konunun...
  9. Wandeta

Yardım Şöför Aranıyor

---
  10. Wandeta

Sohbet Sohbet köşesi

Teşekkürler.Anladım. Yasak ise herkeze yasak olmalı imzaya ne yazarsan yaz premıum üye ve yönetici dahil.Bırakın imzayı konu içindede yasak veya forumda belli bir bölümde yapılabilir.Zaten forumlar ölüyor canlı tutmak yerine yasaklar koymak veya ayrıcalık tanımak üyeleri iyice sogutur. Cevap...
  11. Wandeta

Sohbet Sohbet köşesi

İmzalar neden siliniyor biraz karıştırdım ama net birşey göremedim yada bulamadım
  12. Wandeta

Çözüldü Telegram'da rehberde olmayan kişilerin görünmesi?

Deger yaz yaz bitmez özellikleri en sevdigim 2 GB kadar her türlü dosyayı alıp gönderebiliyorsunuz sonsuz saklama döngüsü içinde
  13. Wandeta

Sohbet Whatsapp Yeni Sözleşmesi Hakkındaki Düşünceleriniz Neler ?

Konu başlıgını yazarken altta konular çıkıyor görmeyince açtım. Ben neyin ne oldugunu biliyorumda bilmeyenler çok memlekette oyuzden bu kadar niye gündem oldu demeyin ( kimse kusura bakmasın ) cahil çok memlekette.Zaten sim kartı taktıgın an internete girdigin an bitmiştir izleniyorsun.Ama...
  14. Wandeta

Sohbet Whatsapp Yeni Sözleşmesi Hakkındaki Düşünceleriniz Neler ?

WhatsApp tarafından yapılan yeni bir açıklama, yeni gizlilik sözleşmesinin onaylanmaması durumunda Türkiye'deki kullanıcıların uygulamayı kullanmaya devam edemeyeceğini doğruladı. Ancak yapılan açıklamaya göre, bu durum AB ülkelerinde geçerli olmayacak. Whatsapp gizlilik ilkeleri için son gün 8...
  15. Wandeta

Sıcak Fırsat [₺17,70]General Mobile 5V-2A(10W)Şarj Aleti(Telpa Türkiye Garantili)

General Mobile M100378 2A Turbo Şarj Adaptörü - Tüm cihazlarla uyumlu (Telpa Türkiye Garantili) ₺17,70 General Mobile M100374 Micro-USB Kablo, 1 metre ₺12,39 General Mobile 100351 Type-C Kablo, Kırmızı (Telpa Türkiye Garantili) ₺10,62 https://www.amazon.com.tr/gp/cart/view.html?ref_=nav_cart...
Üst Alt