Sohbet Whatsapp Yeni Sözleşmesi Hakkındaki Düşünceleriniz Neler ?

Wandeta

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Barış Aslan
Cihazım
Samsung S2
Konular
22
WhatsApp tarafından yapılan yeni bir açıklama, yeni gizlilik sözleşmesinin onaylanmaması durumunda Türkiye'deki kullanıcıların uygulamayı kullanmaya devam edemeyeceğini doğruladı. Ancak yapılan açıklamaya göre, bu durum AB ülkelerinde geçerli olmayacak.

Whatsapp gizlilik ilkeleri için son gün 8 Şubat​

Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

Medyaları görmek için kayıt olmalısınız

Son düzenleme:

r00t88

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
r00t
Cihazım
mi note 10 lite
Konular
9
WhatsApp tarafından yapılan yeni bir açıklama, yeni gizlilik sözleşmesinin onaylanmaması durumunda Türkiye'deki kullanıcıların uygulamayı kullanmaya devam edemeyeceğini doğruladı. Ancak yapılan açıklamaya göre, bu durum AB ülkelerinde geçerli olmayacak.

Whatsapp gizlilik ilkeleri için son gün 8 Şubat​

Aynı içeriğe sahip bir başka konu açıldı sanırım. Bu arada Whatsapp'ın, Facebook'un, Google'ın yaptığı ilk şey değil ki bu neden bu kadar ülkemizde gündem oldu anlamadım. Amerika bunu yıllardır yapıyor ama millet sadece Whatsapp'a odaklanmış durumda çözemedim gitti. Ayrıca bu konumda yıllardır süren izlemenin (tracking) detaylarını anlattım istersen bir göz at.

Wandeta

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Barış Aslan
Cihazım
Samsung S2
Konular
22
Aynı içeriğe sahip bir başka konu açıldı sanırım. Bu arada Whatsapp'ın, Facebook'un, Google'ın yaptığı ilk şey değil ki bu neden bu kadar ülkemizde gündem oldu anlamadım. Amerika bunu yıllardır yapıyor ama millet sadece Whatsapp'a odaklanmış durumda çözemedim gitti. Ayrıca bu konumda yıllardır süren izlemenin (tracking) detaylarını anlattım istersen bir göz at.
Konu başlıgını yazarken altta konular çıkıyor görmeyince açtım.

Ben neyin ne oldugunu biliyorumda bilmeyenler çok memlekette oyuzden bu kadar niye gündem oldu demeyin ( kimse kusura bakmasın ) cahil çok memlekette.Zaten sim kartı taktıgın an internete girdigin an bitmiştir izleniyorsun.Ama whatsapp olayı daha farklı insanlar herşeyini paylaşıyor resimler şifreler vssss.

Benide ilgilendiren tarafı Avrupada geçerli olmayıp Türkiyede geçerli olması.Zaten kullanmıyorum Whatsapp

Son düzenleme:

osmancan71

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Osman
Cihazım
Mi note 10
Meslek
Memur