Wahapko kullanıcısının son içeriği

1. W

Yardım Poco x3 Pro kendiliğinden anakartı bozuldu.

Merhaba, telefonda herhangi bir dıştan deformasyon olmadığı için garanti servisi, tamiri ücretsiz yaptı. Fakat dediğim gibi cihaz yine bozuldu. Tekrar servise gönderdim, geldiğinde iki gün kullandıktan sonra bir daha bozuldu :D. Bende tüketici hakem heyetine şikayet yazdım ve karara bağlandı...
  2. W

Hiçbir sorun yok gibiydi ama elimden bırakıp tekrar elime aldığım cihaz kapanmış ve şuan açılmıyor. Şaka gibi
  3. W

Belki bir faydası olur diye yazıyorum. Geçen sene şubat ayında aldığım cihazın son zamanlarda şarj ömrü iyice azalmıştı. Bir iki aydır 13.0.x TR rom kullanıyordum. Bundan bir hafta önce telefonu kenara bırakmam ile birlikte açılma kapanma döngüsüne girdiğini farkettim. Sanki power tuşu takılı...
  4. W

Çözüldü TouchPal Klavye

Ben miui 12.5.1 eu sürüm kullanırken klavyede sorun yoktu. eu 12.5.2 sürümünü benim telefona yayınlamadığı için global sürümü kurdum şuan klavye bende de çalışmıyor. Yani aslında sorun android 11 den kaynaklanmıyor diye düşünüyorum. Henüz denemeye vakit bulamadım ama eu sürümde klavyenin...
  5. W

Soru AOD cihaza donanımsal bir sorun bırakır mı

Benim 6-7 ay oluyor kullanmaya başlayalı. Otomatik kapanma saatleri dışında sürekli açık durumda. Henüz bir sorun olmadı. olacağınıda sanmam.
  6. W

Şuan tekrar kontrol ettim. Hareket ediyor ama siz farketmemiş olabilir misiniz? Zaten bende farklı sizde farklı davranması garip olurdu. Tam geçiş süresini bilmiyorum ama farketmek zor. Mesela arada bir, masadayken yaptığı harekete, anlık refleksle gözüm kayıyor. Görmek ile görmemek arasında...
  7. W

Merhabalar tecrübelerime göre şarj konusunda pek bir fark yok. Aylardır kullanıyorum ekranda da sorun yok. Zaten algoritmayı ona göre yazmışlar yani şekil sabit değil sürekli ekran üzerinde yer değiştiriyor. Bu arada bende otomatik kapanma 23.00-07.00 olarak ayarlı her ihtimale karşı açık...
  8. W

Yardım Bluetooth Kulaklık Performans Düşüşü

Denedim uygulama gayet etkili ve kullanışlı ama malesef gecikmeyi arttırdığı için sadece müzik ve video konusunda işime yarıyor. Bugün farkettim bluetooth cihaz seçeneklerinden kulaklığın mikrofonunu (telefon sesi diye geçiyor) kapatınca oyunda gecikme ve ses kalitesi çok iyi hale geldi...
  9. W

Şimdi bu linkte ki anlatıma göre yaptım sorunsuz çalışıyor. Geriye ayar yapması kaldı. Gecikme konusunda üzmez umarım. Miui 11 Android 10 https://forum.miuiturkiye.net/konu/viper4android-miui-12-android-10-11-kurulumu.96423/
  10. W

Dolby'nin sadece oyun modu çalışıyor gibime geldi oda sesi yükseltti ama istediğim gibi değil. CS1.5, HalfLife gibi eski oyunları anımsatıyor ses. Garip birşekilde ayak sesleri değilde şarjör değiştirme sesleri ön plana çıkıyor. Ses dengesi yine problemli baş ağrıtacak cinsten. Kulaklıkta oyun...
  11. W

Rom Mi Note 10 Lite Xiaomi.Eu Stabil V12.1.4.0.RFNMIXM A11

Bahsettiğiniz romun linki var mı sizde? eu sitesinden sürümü buldum ama zip uzantılı ismi fastboot twrp ile de mi flash ile de kuramadım.
  12. W

Peki hocam ben dolby den denemeye başlıyorum. Viper hakkında bir sorum olacak 3 ayrı seçenek legacy, fx ve hifi hangisinin ne farkı var bulamadım. Acaba sizin bilginiz var mıdır?
  13. W

Şimdi ben de sizin viper4android konunuzu inceliyordum. Razer Hammerhead TWS kulaklık için apple airpod ayarı iş görür mü sizce hocam? Siz dolby mi önerirsiniz viper mi?
  14. W

Merhaba, Yeni aldığım bluetooth 5 kulaklığımı mi note 10 lite telefonuma ilk bağladığımda gayet iyi çalışıyordu. Ama ertesi gün tekrar denediğimde ses miktarında azalma farkettim. İlk kullandığım da Pubg mobile da denemiştim o zaman ayak seslerini gayet net duyuyorken şuan seslerden hiçbir şey...
  15. W

Rom Mi Note 10 Lite REVENGE OS - OFFICIAL-Android 11 (Video)

Game Turbo gibi bir nimeti kullananlar miui den devam etsin :D. Eksikliği o kadar belli oluyor ki miui ye geri döndüm. Bu romu kullanırken farkettiğim bir sorun oldu kilit ekranı parlaklığı sürekli en son ayarda kalıyordu. Gece çok rahatsız edici birşey.
Üst Alt