Profil mesajları Son aktivite Gönderiler Madalyalar Hakkında

• Merhaba, bir sorunum var yardımcı olabilir misiniz?

2 gün önce gittigidiyor' dan Xiaomi Mi 4 aldım.Aldığımda Android 7 sürümünün güncellemesi ve telefonun kendi güncellemesi vardı.Ben ilk önce telefonun kendi güncellemesini yükledim bu işlem bittikten sonra ise Android 7 güncellemesini vermedi. Telefonuma Android 7 güncellemesini nasıl yükleyebilirim ?
    Teşekkürler iyi çalışmalar.
    VSM
    VSM
    N
    Nurullah Öztürk
    Verdiğiniz linkten haftalık olan romu yükledim. Android 4 'ten 6 ya geçti. Ama telefonu ilk açtığımda Android 7 güncellemesi vardı.Şimdi niye alamıyorum acaba, haftalık olanı değilde kararlı romu yüklesem bir fark olur mu?
    dun aksam ve sımdı olmak uzere ınternet cafedeyım
    mi 6 yenı aldım ve bootloader klıdını acmadan global veya beta yuklemek ıstıyorum.bana yardımcı olabılır mısınız ustesınden gelemedım.pc suıt ındırdım ve bunun uzerınden yapmaya calısıyorum..
    322503
    322503
    bo kılıtı ıcın 52 saat yazıyor
    322503
    322503
    pc suit ile yapmaya calısınca 2007 hatası alıyorum cince
    VSM
    VSM
    herkes gibi sizde beklemek zorundasınız 72 saati :)
    MERHABA BEN Mİ NOTE 2 PRO KULLANICISIYIM **IMEI nolu cihaz KYIT DIŞI dir 30 gün içinde kapatilacaktır. satin aldığınız yere başvurunuz veya cihazinizi kaydettiriniz.*** diye bir mesaj geldi ne yapmam gerekiyor bu konuda destek olur musunuz.
    VSM
    VSM
    ben bildirdim kendisine ulaşır size
    eminbilen
    eminbilen
    çok iyi olur ilginden dolayı teşekkürler.
    farklı bir konu daha sormak istiyorum. telefonumda kayıtlı olan kişi bana mesaj attığında mesaj kısmında ismi yazmıyor bu başında +90 var ya belki ondan olabilir ama bir türlü çözemedim.
    VSM
    VSM
    numaranın başına +90 koyun örnek +90 5XX XXX .... şeklinde bunun için appstore number fix var onu indirin ayrıntılı anlatım forumda mevcuttu
    merhaba kolay gelsin bir önceki rom sürümüne geri dönmem gerekli ne yapabilirim
    VSM
    VSM
    merhaba cihazınıza uygun fastboot rom indirin mifalsah ile rom atın
    merhaba ben mi 5s kullanıcısıyım bugün güncelleme geldi ve sahte konum programımı kullanamıyorum yardımcı olabilir misiniz
    VSM
    VSM
    Merhaba programı hiç kullanmadığım için yorum yapmam zor olur
    aklıma gelen şey uygulamyı silin güvenlikten temzilk yapın cihazı kapatıp açın tekrar kurun deneyin
    Sayın yetkili, mi6 kullanıyorum ama şu mi pc suite neden çalışmaz, forumda anlatıldı deniyor ama yok bulamıyorum. Programın çalışıyor olması gerek...
    VSM
    VSM
    maalesef android 6 dan bu yana düzgün bir güncelleme gelmedi ve 6 tabanlı cihazları görmüyor
    onun yerine huawei nin pc suite kullanın
    Üstad merhaba.
    Telefon imei kaydı süresini kaçırdım. Şuan hat yok, dolayısıyla telefon doğrulayamadığım için özel mesaj atamıyorum kusura bakma.

Ücretli teknik destek veren birilerine nasıl ulaşırım? Telefonsuz kaldım vahim durumdayım.

Şimdiden teşekkürler.
    VSM
    VSM
    Zenex yardımın lazım :)
    VSM
    VSM
    zenex hocama ulaşın yardımcı olur
    Zenex
    Zenex
    Arkadala özelden yazdım.
    • Beğen
    Tepkiler: VSM
    miband 2 cihazım var ve eşleşme sornu yaşıyorumm. bunu nasıl aşabilirim bana yardımcı olabilirmisiniz??
    VSM
    VSM
    ne yazık ki kullanmadığım için bilgim yok
    N
    nazmi32
    siz adminsiniz degil mi ?
    VSM
    VSM
    evet
    Hocam mi5 kullanıyorum ama daha MİUİ 8.2 kararlı rom güncellemesi gelmedi ve telefonun bootloader kilidi kapalı .. Acaba MİUİ bin resmi sayfasından kararlı romu indirip updater ile guncellesem garanti gider mi ?
    merhabalar xiaomi mi5s telefon alıcaktım ama kararsız kaldım 32 gb olan sürümde 4gb ram varken 64 gb olan sürümde 3gb ram var sizce hangisini tercih etmeliyim rami fazla olanı mı yoksa depolama alanı fazla olanı mı 4gb olanla 3gb arasında öyle belirgin bir fark var mıdır sizce birde mi5s rom la alakalı problemler yazanları falan gördüm bu konu hakkında bilgi alabilir miyim
    VSM
    VSM
    merhabalar kullanımınıza göre değişir 32 gb yeterli derseniz ileriye yönelik olarak 4 gb ram daha iyi çünkü yeni sürüm romlar oyun ve uygulamalar daha çok ram isteyecektir hafıza önemi yok ise 32 tavsiye ederim
    rom ,le alakalı olan sorunlar yok denecek kadar az
  • Yükleniyor…
  • Yükleniyor…
  • Yükleniyor…
  • Yükleniyor…
Üst Alt