voemay kullanıcısının son içeriği

1. V

Karşılaştırma mi 11t pro mu a73 mü

herkese merhabalar. özetle hikayemi anlatayım önce. yurtdışı mi 9t pro sahibiydim klon imei. şebeke çekme sorunu yaşıyordum ama telefondan şarj süresi dışında memnundum. sonra benim hatamdan kırıldı. geçici olarak realme c25s kullandım fakat şimdi yeni arayışlara girdim tekrardan. her ne kadar...
  2. V

Yardım Arama kaydetme özelliği yüklemek istiyorum

maalesef gelmedi. yurt dışındakiler için geçerli galiba
  3. V

Yardım Arama kaydetme özelliği yüklemek istiyorum

Herkese merhabalar. endonezya romda arama kaydetme özelliği kullanıyordum fakat pixel roma geçtim ve google arama mesajlaşma var. bu romda kalıp arama kaydetmek istiyorum. rootlu ya da rootsuz nasıl bir yol izlemeliyim. miui'a döndmeden. yardım ederseniz sevinirim.
  4. V

Yardım Binance alarm çalışmıyor

herkese merhabalar. binance uygulamasında otomatik başlat açık yapiyorum pil optimizasyonunu kısıtlama yok olarak seçiyorum ama attığım fotoğraftaki bölümden uygulamaları temizleyince binance gidince uygulamanın alarmı çalışmıyor. binancei orda tutunca alarm çalışıyor, kilitle diceksiniz arka...
  5. V

Servis Hizmeti Xiaomi Tamir ve Servis Hizmetleri

Hasan beye işi düşen varsa şiddetle tavsiye ederim. Problemimi anında buldu yardımcı oldu sağolsun. Uzmanlığıyla gercekten profesyonel biri şüpheniz olmasın.
  6. V

Servis Hizmeti Xiaomi Tamir ve Servis Hizmetleri

Hocam sabah redmi k20 pro da şebeke sorunumu anlattığım başlığa cihazınızın imei işlemi hatalı yapılmış demiştiniz. Uzaktan bağlantı işini nasıl yapabileceğimizi ve ücreti mesaj olarak atar mısın
  7. V

Yardım Redmi K20 Pro Şebeke Sorunu

Merhabalar öncelikle grupta yeniyim başlığı doğru yere açmadıysam affola. Telefonum Redmi K20 pro. Klon IMEI yüklü. Bu zamana kadar Vodafone kullanıyordum ve bir sıkıntı yoktu. Şimdi türk telekoma geçtim fakat şöyle bir sıkıntı oldu. Birisini arayinca arama sesi 15 saniye sonra geliyor. Yani...
Üst Alt