veli_blod kullanıcısının son içeriği

1. veli_blod

Yardım Kayıt olan modeller?

Arkadaşlar merhaba acaba hangi modellere kayıt yapılıyor nereden öğrenebilirim
  2. veli_blod

Rom POCO X3 NFC (SURYA) MIUIMIX - V12.5.7.0 Global Custom ROM

Telefona uzun zamandır güncelleme yapmadım sıfırdan temiz rom kurmak istiyorum bunu mu kurayım yoksa global rom mu arada ne fark var
  3. veli_blod

Yardım Poco X3 NFC global rom son sürüm?

Arkadaşlar güncel global romu nereden indirebilirim ? Poco X3 NFC için telefonu sıfırlamak yeniden kurmak istiyorum bayadır güncelleme yapmadım tamamen doldu hafıza
  4. veli_blod

Yardım Poco X3 NFC ekranında oluşan çizik

Arkadaşlar selamlar ben poco x3 nfc kullanıyorum birgün film izlerken farkettim de ortadanın sağına doğru ince ama simsiyah bir çizgi çıktı bunun sebebi ne olabilir normal günlük kullanıyorum herhangi düşürme veya başka bir durumda söz konusu değil filmin ortasında bi anda çıktı ya da o zaman...
  5. veli_blod

Mod Google Fotoğraflar Sınırsız Yedekleme Modülü

bende bunu soracaktım 4 aydır eski güncellemeden sonra denememiştim, bunun duyduduğuma sevindim acaba şuan hangi romda ve hangi sürümdesiniz merak ediyorum miui 12,5,4 kuracağım eper aynı sürümdeysek hocam
  6. veli_blod

Sohbet Canon 600D magic latern yüklemek?

Arkadaşlar selamlar benim bir makinem var "Canon Eos 600D" bu makinede kullanmak istediğim ve yapamadığım bazı şeyler var, özellikle güncel cihazlarda ki özelliklerin çoğu yok, sebebi ise eski bir makine olması bu yüzden "magic latern" yüklemek istiyorum ama aklımda bazı sorular var onlarda...
  7. veli_blod

Çözüldü rdr2 nereden indirebilirim?

Arkadaşlar merhaba rdr2 indirmek istiyorum nereden indirebilirim yardımcı olur musunuz?
  8. veli_blod

Tavsiye Oyun rom önerileri [MIUI]

eyvallah hocam sağolun.
  9. veli_blod

Tavsiye Oyun rom önerileri [MIUI]

hocam bunu nasıl kurabilirim ya
  10. veli_blod

Soru Mi Band 5 Nasıl?

mi band 4 kullandım ve üstüne de mi band 5 aldım kullandım şuan kardeşime verdim ama gayet güzel bileklik olarak işini iyi yapıyor.
  11. veli_blod

Yardım Poco X3 NFC rom önerisi?

Arkadaşlar merhaba ben global rom kuracağım telefonu temizledim ondan önce telefona farklı bir rom kurup denemek istiyorum hangi romları önerirsiniz? ( eu stabil hariç aosp vs )
  12. veli_blod

Yardım orange fox'dan normal twrp nasıl geçilir?

hocam tam anlamadım indirdiğim dosya zaten img bunu direkt olarak flashlamam gerekmiyormu dediklerini anlamadım ya
  13. veli_blod

Yardım orange fox'dan normal twrp nasıl geçilir?

orange fox kurulu ama eski twrp geçmek istiyorum üstüne de temiz kurulum nasıl bir yol izlemeliyim telefonum poco x3 nfc
  14. veli_blod

Ana Başlık POCO X3 NFC - Genel Bilgiler - Teknik Özellikleri [ Kullanıcı Yorumları ]

Merhaba hocam, telefonu sıfırlayıp yeni rom atacağım en son sürüm hangisi global
  15. veli_blod

Sohbet Yurt dışından çok ucuza telefon almak

Anladım teşekkür ederim kamera için o zaman pro olanı tercih ederim sağolun, son olarak diğer amiral gemisi xioamiler kayıt olmuyor mu 12 de çıktı
Üst Alt