Sohbet Yurt dışından çok ucuza telefon almak

veli_blod

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Veli
Cihazım
Poco X3 NFC
Meslek
Öğrenci
Konular
70
Arkadaşlar merhaba benim kuzenim iş için sürekil ırağa gidiyor, orada kendine xaomi almış sanırım mi 10 tl olarak 3500 lira civarına denk gelmiş sizce bende mi 10 veya 11t pto düşünüyorum hangisini almak daha mantıklı olur sizce uzun zamandır işten güçten telefonlara bakamıyorum takip edemiyorum şuan poco x3 nfc kullanıyorum cihazımdan memnunum ama amiral gemisi kullanmak istiyorum ve bu cihazların hepsine kayıt olur değil mi ? cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim.

veli_blod

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Veli
Cihazım
Poco X3 NFC
Meslek
Öğrenci
Konular
70
Xiaomi amiral gemisi olarak yurtdışı sorunsuz kayıt alan en iyi cihaz Mi 10T ve Mi 10T pro diğerleri kayıt sorunlu.
Eyvallah hocam teşekkür ettim. Poco X3 NFC'den geçsem beni çok mu yükseltir ya da ben mi abartıyorum kamera özellikle sürekli reels vs pro modda video çekiyorum poco'nun kamerası bu anlamda çok iyi çünkü.

Mi&me

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Huseyin
Cihazım
12pro+
Konular
3
Mi10t pro üzmez bence.Yerinde bir tercih olacağı kanaatindeyim.

Punch

Don't criticize something you don't understand
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi 11 Ultra
Konular
9
Arkadaşlar merhaba benim kuzenim iş için sürekil ırağa gidiyor, orada kendine xaomi almış sanırım mi 10 tl olarak 3500 lira civarına denk gelmiş sizce bende mi 10 veya 11t pto düşünüyorum hangisini almak daha mantıklı olur sizce uzun zamandır işten güçten telefonlara bakamıyorum takip edemiyorum şuan poco x3 nfc kullanıyorum cihazımdan memnunum ama amiral gemisi kullanmak istiyorum ve bu cihazların hepsine kayıt olur değil mi ? cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim.
mi 10 için kayıt yapılıyor benim eski cihazım sorunsuz ve premium hissiyatı veren bir cihaz alabilirsiniz.

veli_blod

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Veli
Cihazım
Poco X3 NFC
Meslek
Öğrenci
Konular
70

kafeinsiz

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
E
Cihazım
Redmi K60 Pro
Konular
10
Eyvallah hocam teşekkür ettim. Poco X3 NFC'den geçsem beni çok mu yükseltir ya da ben mi abartıyorum kamera özellikle sürekli reels vs pro modda video çekiyorum poco'nun kamerası bu anlamda çok iyi çünkü.
Mi 10T den poco X3 e geçtim ben çok pişman etti. Mi 10T çok iyi bir cihaz tek sıkıntı yakınlık sensörü ve mikrofonuydu.

veli_blod

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Veli
Cihazım
Poco X3 NFC
Meslek
Öğrenci
Konular
70
Mi 10T den poco X3 e geçtim ben çok pişman etti. Mi 10T çok iyi bir cihaz tek sıkıntı yakınlık sensörü ve mikrofonuydu.
kamera olarak biraz kalite farkı olur ancak onun dışında aman aman bir fark yok zaten işlemci ve kamera hocam bende kullanıyorum ve benzer cihazlar

kafeinsiz

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
E
Cihazım
Redmi K60 Pro
Konular
10
kamera olarak biraz kalite farkı olur ancak onun dışında aman aman bir fark yok zaten işlemci ve kamera hocam bende kullanıyorum ve benzer cihazlar
Kamera olarak Poco X3 NFC nin kamerası düz 10T modeline göre daha iyi.
Mi 10T Pro modelinin kamerası çok üstün.

İşlemci ve depolama hızı bakımından arada uçurum var. Mi 10T gerçekten aşırı iyi performans veriyor. SD 865 çok stabil bir işlemci. Ben oyun performansı açısından çok pişmanlık yaşadım. Android 10 ve kernel ile sorunları çözdüm şimdi. Poco ile idare ediyorum.

veli_blod

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Veli
Cihazım
Poco X3 NFC
Meslek
Öğrenci
Konular
70
Kamera olarak Poco X3 NFC nin kamerası düz 10T modeline göre daha iyi.
Mi 10T Pro modelinin kamerası çok üstün.

İşlemci ve depolama hızı bakımından arada uçurum var. Mi 10T gerçekten aşırı iyi performans veriyor. SD 865 çok stabil bir işlemci. Ben oyun performansı açısından çok pişmanlık yaşadım. Android 10 ve kernel ile sorunları çözdüm şimdi. Poco ile idare ediyorum.
Anladım teşekkür ederim kamera için o zaman pro olanı tercih ederim sağolun, son olarak diğer amiral gemisi xioamiler kayıt olmuyor mu 12 de çıktı

Üst Alt