VayyXiaomiVayy kullanıcısının son içeriği

1. V

Soru Bugün rn 7 si olanlara MIUI 11 geldi mi?

Aynen bugün geldi ama hayal kırıklığı yaşadım, ortam ekranı Red mi note 7 de yok mi9 vb telefonlar da miui 11 de var Rn7 de yok
  2. V

MIUI 11 Miui 11 Geldi redmi note 7 İçin

Arkadaşlar an itibari ile miui 11 indirmeye basladım. gelmeyen arkadaşlar telefonu aç kapa yapıp yenilsin.
  3. V

Yardım Xiaomi redmi note 7 hala MIUI 11 GELMEDİ...

Ironsides hocam yardımcı olurmu sun? Bende alamadım güncelleme
  4. V

MIUI 11 Redmi note 7 MİUİ 11 HAKKINDA

Öncelikle Selamlar. Arkadaşlar 10.3.10 Global Sürümünü Kullanıyorum. Forumda okuduğum kadarı ile bir fikir karmaşası var Bazı arkadaşlar miui 11 güncellediğini söylüyor, bazı arkadaşlar güncellemediğini, Bazı arkadaşlar da bölge değiştir ip beklediğini.Ve geri çekildiğini söyleyenler de var...
  5. V

Malesef bekliyoruz hala 10.3.10 sürüm
  6. V

Öncelikle selam. 10.3.10 Global kararlı sürüm kullanıyorum. Ancak 10.3.6.0 kullanan arkadaşlar miui 11 sürülimü indirmeye başladığını bildirmiş. Bölge değişimi yaparak global e sürüm indirmek mi mantıklı, yoksa Beklemek mi?. Simdiden Teşekkürler.
  7. V

Yardım Red mi note 7 kamera tam ekran yapamıyorum

Arkadaşlar merhaba red mi note 7 de Kamerayı tam ekran kullanmak için ne yapabilirim ekranın yarısı ile çekim yapıyor
  8. V

Yardım Red mi note 7 için akıllı saat önerisi verirmisiniz?

O bileklik hocam ben direk saat arıyorum saolasın
  9. V

Yardım Red mi note 7 için akıllı saat önerisi verirmisiniz?

Merhaba arkadaşlar, red mi note 7 kullanıyorum, telefona uyumlu olcak sekilde güzel bir akıllı saat arıyorum fiyat bandı max 2000 ama ucuz olup kullanıslı birşeyde alabilirim amazfit bip, huawei Gt vb ürünlerden hangisini önerirsiniz? Arama cevaplayabilceğim android için akıllı saat neler var...
  10. V

Soru 10.3.6.0 MIUI guncellemesi

Merhaba arkadaşlar red mi note 7 kullanicisiyim. 10.3.5.0 surumundeyim . Yeni gelen 10.3.6.0 güncellemesinin özelliklerini ,artıları eksileri ni paylasirsaniz sevinir ona göre güncelleme yaparim
  11. V

Yardım Resmi note7 kamerada tam ekran

kardeşim 20 gün bende kullandım toplamda . 2 kez fabrikasyon hatasından değişim çıktı bugün 3. Telefonu alıcam ben de tam ekran değildi ama dert etmedim pek o yüzden tam ekran uygulamasından diye düşündüm
  12. V

Yardım Resmi note7 kamerada tam ekran

Senin sorun bence kamerayı tam ekran görünüme almadığın için. Arkadaşın bahsettiğini , yapmadan önce ayarlar / tam ekran görünüm /notch ınduvual dı sanırım /kamera seçip önce uygulamayı tam ekran moduna alabilirsin sonra , arkadaşın bahsettiği ayarı yaparsan olabilir .
  13. V

Yardım Teknik servis hukuk dışı işlem

9 mayısta telefon aldım 24 mayısta değişim için gönderdim, 3 haziran da değişim çıktı servis raporunda yeni telefon aldım 3haziran da . 15 gün kullandım yeni aldğımı da yine sorun cıktı 20 haziran da servise gönderdim . Servis e değişim için gönderdim , fakat haberim olmadan hem tamirat...
  14. V

Yardım Teknik servis hukuk dışı işlem

Saolun hocam yaptıkları kanun dışı değil mi sonuç olarak
Üst Alt