Vakunis32 kullanıcısının son içeriği

1. V

Soru Ekran süresi ve batarya durumu

Nasıl bir çözüm buldun dostum kullanımın nasıl ne kadar gidiyor şarjı
  2. V

Yardım Mi13t pro şarj süresi ve şarj aleti orijinalliği

Abi hiç oyun oynamadım sabah şarj edip ise gittim adliye personeliyim zaten telefonda vakit geçirmek zor ama akşam eve gelinceur kadar bitti ben baya evham yaptım herhald sarj konusunda beklentim çok yüksekti bu mesajınız ile sakin olmam gerek anladım 😁
  3. V

Üstadım sabah evden çıkarken 100 olan şarjım bu durumda
  4. V

Soru Ekran süresi ve batarya durumu

Arkadaşlar merhaba cihazı yeni aldım 2 hafta oluyor 13 T pro ekran süresi ve batarya sağlığı ile görselleri bırakıyorum oyunsuz müziksiz kullanımda dahi 1 günü tam çıkarmıyor cihaz, 120 w da şarj ediyorum sizlerde görsellerinizi, deneyim ve fikirlerinizi paylaşır mısınız bende ki sorun nedir...
  5. V

Ortalama kullanım ile ancak 1 günü çıkarıyor 2 hafta falan oldu alalı abi 1707647867 İlginiz için çok teşekkür ederim
  6. V

1707593268 Üstadım paylaştım bu şekilde görünüyor bende
  7. V

Üstadım anladığım kadarıyla %15 altına düşüp sarj etmediğim için veri alamadım böyle görünüyor ben şarjı güzelce tüketip öyle full şarj edeceğim. Bu cihazın batarya sorunu teknik bir olay mı, donanımsal mi yoksa kullanım hatası mı tespit etmek istiyorum ilginiz için teşekkür ederim 1707512406...
  8. V

Böyle gösteriyor üstadım 1707429743
  9. V

Üstadım dediğiniz programı indirin böyle bir ss aldım acaba bu veriler doğrultusunda bataryanın sağlamlığı noktasında bir yorum yapabilir miyiz
  10. V

Yardım Şarj aleti orjinal mi ?

Ekran süresi gösteren uygulamalardan birinden veri elde edip fikir alsam netleşir herhalde kafamda ki sorun nasıl tespit edebilirim sizce
  11. V

Evet 20 dakikada full şarj ediyor ve animasyon çıkıyor ama bataryanın tükenme durumuna bakınca bataryadan sorun yaşadığımı düşündüm çünkü cihaz sıfır yeni bir cihaz bataryasının sorunlu olması daha uzak bir ihtimal olarak geliyor 1707316626 Sorunu tespit etme noktasında orijinal adaptör değilse...
  12. V

Arkadaşlar sizce bu 120 w şarj aleti orjinal mi. Telefonu kısa sürede sarj ediyor sonrasında 100-90 arasi uzun süre duruyor sonrasında hızla düşüyor bende şarj adaptörünun orijinalliğinden şüphe ettim Sizce orijinal mi bu ürün
  13. V

Dediğiniz programları indirip bakacağım üstadım adaptörün fotoğraflarıda bunlar 1707162270 Xi Açıkçası hızlı şarj olmasından daha çok yoğun kullanmadığım halde erken şarjının bitmesinden muzdaribim şuan 1707162272 Xi Açıkçası hızlı şarj olmasından daha çok yoğun kullanmadığım halde erken...
  14. V

Yorumunuz için teşekkür ederim, mesai içindeyim eve gittiğim vakit adaptörün fotoğraflarını çekip atacağım. Sizce az kullanımda bu seviyeye kadar şarjın düşmesi 1 haftalık bir cihaz için normal mi. Şarj durumumun normal olup olmadığını nasıl teyit edebilirim sizce ona göre cihazı iade edeceğim...
  15. V

Arkadaşlar merhaba 1 hafta önce yurt dışından kaçak mi 13t pro aldım. Sabah full şarj ettim ve oyun, yoğun kullanım olmamasına rağmen şarjım %55 bu normal mi acaba. Telefonu aldığım yer şarj aletinin orjinal olduğunu söyledi 120 w ama bundan da şüphe ediyorum. Şarj süremin normal olup olmadığını...
Üst Alt