Yardım Güncelleme gelmiyor,batarya kötü durumda

Vakunis32

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Muhammed ikb
Cihazım
Redmi note 6 pr
Konular
22
Arkadaşlar merhaba cihazım resmi note 6 pro bootloader kilidi açık ve global beta 9.6.27 rom yüklü bundan 4-5 ay önce sürekli güncelleme geliyordu yeni sürümler ama uzun zamandır gelmiyor ve cihazımın batarya performansı çok kötü.
Rom üzerine tek bildiğim indirip güncelleyici üzerinden seçip kurmak diğer türlü bilgisayar isteyen işlemlere kendime güvenip yapamıyorum bir yanlış yapıp cihazı yakmak istemiyorum.
Sizlerden ricam şu, indirip güncelleyici üzerinden seçerek kurabilecegim batarya konusund iyi olabilecek bir rom varmi.
Lütfen yardımcı olun epey canımı sıkıyor bu vaziyet, şimdiden teşekkür ederim.

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
Hocam global beta rom güncellemesi artık yok. Son beta sizdeki sürüm zaten bir daha güncelleme gelmeyecek.

Linkten rom konularını okuyarak karar verip uygun bulduğunuz romu yükleyin...

Vakunis32

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Muhammed ikb
Cihazım
Redmi note 6 pr
Konular
22
Hocam global beta rom güncellemesi artık yok. Son beta sizdeki sürüm zaten bir daha güncelleme gelmeyecek.

Linkten rom konularını okuyarak karar verip uygun bulduğunuz romu yükleyin...

Hocam açıkçası epey bir araştırma yaptım ama yinede batarya konusunda hangisini yüklemem herek bir sonuca varamadım tavsiye edeceğiniz birnrom varmı birde drekt indirip kurabilecegim romlar bunlar değil mi

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
Hocam açıkçası epey bir araştırma yaptım ama yinede batarya konusunda hangisini yüklemem herek bir sonuca varamadım tavsiye edeceğiniz birnrom varmı birde drekt indirip kurabilecegim romlar bunlar değil mi

Hocam konuda onlarca rom var,hangisi iyidir bilemiyorum. Twrp işini hiç bilmiyorsanız ve BL kilidiniz açık ise linkteki program ile stok rom kurabilirsiniz ama muhakkak yedek alın resimler,müzik vs.

Program ismini youtube arama kısmında aratırsanız videosu var,önce izleyin/okuyun ondan sonra rom işine başlayın..

Vakunis32

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Muhammed ikb
Cihazım
Redmi note 6 pr
Konular
22
Hocam konuda onlarca rom var,hangisi iyidir bilemiyorum. Twrp işini hiç bilmiyorsanız ve BL kilidiniz açık ise linkteki program ile stok rom kurabilirsiniz ama muhakkak yedek alın resimler,müzik vs.

Program ismini youtube arama kısmında aratırsanız videosu var,önce izleyin/okuyun ondan sonra rom işine başlayın..

Tek bildiğim indirip güncelleyici üzerinden seçerek kurmak ama bl kilidim açık verdiğiniz programi izleyip ona göre yapmaya çalışacam teşekkür ederim ilginiz için çok sağolun

Üst Alt