UyuzPrens kullanıcısının son içeriği

1. UyuzPrens

Çözüldü Mi 11t Cihaz Sıfırlama ?

1695678726 Hocam işlemi başarıyla yaptı. Herkese teşekkürler iyi forumlar
  2. UyuzPrens

hocam cihaz için geçerli güncel çalışan bi twrp yok diye biliyorum yanlış mıyım ?
  3. UyuzPrens

hocam yapıcağınız işlemden sonra cihazda sıfırlama sonrası bi sorun yaşar mıyım ? ve işlem ücreti nedir dediğiniz gibi tekrardan imei attırmaktansa bu daha mantıklı ama tek seferlik değilse
  4. UyuzPrens

hocam cihaz için twrp olmadığıı bildiğimden buraya sordum kişi cihazı verirken bana sıfırlama imei gider dedi buna bi işlem yapılabilir mi sıfırlandığında gitmemesi iççin
  5. UyuzPrens

Merhaba mi 11t cihazıma yeni imei attırdım imei atarken sıfırlanır dedikleri için ben cihazı sıfırlamadım fakat imei atıldıktan sonra sıfırlanmamışş yani cihaza temiz kurulum yapılmadı bana da biraz kasıyor gibi geliyor kronik android problemleri sıfırlamak lazım fakat imei atıldığı için...
  6. UyuzPrens

Yardım Klavye açıkken aşağı yönlü ok çıkıyor

belki de ondandır hocam sorunu olan arkadaş deneyebilir
  7. UyuzPrens

Çözüldü Ayarlardan 14 güncellemesi yaparsam imei silinir mi xiaomi 11t

mtk işlemcilerde twrp yok diye biliyorum yani en azından mi 11t cihazda yok ayrıca gruplarda çoğu kişi güncelleme yapıldığında nv data hatasına düştüğünü belirtmişti
  8. UyuzPrens

nasıl olmuyor hocam birebir aynı sadece çizgi gidiyor kaydırarak uygulama arası geçiş bende oluyor
  9. UyuzPrens

tek çözüm var sistem navigasyonu sekmesinden tam ekran hareketleri gizle seçeneğine bastığınızda kayboluyor
  10. UyuzPrens

Yardım Mi 11 t ızgara delinmesi

beyler mi 11 t üst hoparlör ızgara temizlerken 4 delik yırtılmış oynuyor delikleri gözüküyor ızgaranın bişey yapılabilir mi bu şekilde kullanımda zarar verir mi
  11. UyuzPrens

Yardım Mi 11T ve Mi 11T Pro Sorunsalı Kılıf Nano Cam Koruyucu

hocam "şikayet var" sitesine girip iyi yorum mu aradınız cidden ?
  12. UyuzPrens

Yardım Twrp kurulumunda cannot load recovery.img hatası

hocam c diskine girip adb doyasına twrp dosyasını atıyosunuz twrp dosyasının adını recovery yapın bu arada daha sonra adb dosyasından cmd-here girip başta cihazınızı tanıtıyosunuz "fastboot devices" yazıyosunuz cihazı görüyosa bu seefer " fastboot flash recovery yazıp adbnin içine attığınız...
  13. UyuzPrens

Yardım Twrp kurulumunda cannot load recovery.img hatası

hocam allahına kurban kafayı yemek üzereeydim çözümünüz sayesinde yaptım
  14. UyuzPrens

Yardım mi 8 se twrp

up up up
  15. UyuzPrens

Yardım mi 8 se twrp

mi 8 se cihazımı satıcam ama sıfırlayamıyorum android 10 için olan twrpyi indirdiğim zaman program "twrpismi. img error" diyor nasıl yapabilirim acill
Üst Alt