utkuozdemir kullanıcısının son içeriği

1. U

Çözüldü WhatsApp bildirim sorunu

Sorun bu şekilde çözüldü, teşekkürler. Ancak menüde ki simgeler küçüldü güncelleme gelene kadar idare edeceğiz. :)
  2. U

Bende ek ayarların içinde geliştirici seçeneği yok.
  3. U

Maalesef o konuda sorunumdan bahseden olmamış ve orada konuşulanların hepsini denedim düzelmedi. Bildirim gösterme açık, kısıtlama yok görünmesi için her ayar uygun fakat sadece WhatsApp yazıyor altında boşluk oluyor.
  4. U

Merhaba, Mi9 cihaz kullanmıyorum. Son güncellemeden sonra WhatsApp bildirim geliyor fakat kimde geldiği ve içeriği görünmüyor ancak 2. Mesaj farklı kişiden gelirse ikisi de bildirim ekranında görünüyor. Nasıl çözebilirim? Şuan 10.2.14 kurulu
  5. U

Soru Mi9 Kılıf önerisi

Lens koruyucu duruyor mu?
  6. U

Soru Mi9 Kılıf önerisi

Bilgilendirme için teşekkür ederim. Kamera açık şekilde bakarak yapıştırırım. Türkiye'den alabileceğim site var mı?
  7. U

Soru Mi9 Kılıf önerisi

Lens koruyucu cidden iyiymiş bende alayım telefonu bir yere bırakamıyorum
  8. U

Soru Mi9 Kılıf önerisi

Kaplama veya renkli kılıf kullanma taraftarı değilim çünkü telefonun mavi rengi güzel.
  9. U

Soru Mi9 Kılıf önerisi

Merhaba, Mi9 için hangi kılıfları kullanıyorsunuz? Kutu içinden çıkan ince kılıfı kullanıyorum, ince olması hoş fakat rengi koyu olduğu için telefonun rengi görünmüyor hemde kameranın çıkıntısından ince olduğu için kamerayı korumadığını düşünüyorum. İnce olup kamera çevresi kalın olan şeffaf...
  10. U

Soru Xiaomi Mi9 Instagram hikaye sorunu

10.2.9.0 yüklü Instagram'da güncel. Benzer durumu yaşayan var mı?
  11. U

Soru Xiaomi Mi9 Instagram hikaye sorunu

Merhaba, Xiaomi Mi9 kullanıyorum. Kendi kamerası veya Instagram'ın kamerasıyla çektiğim videoları Instagram hikaye kısmında yayınladığımda video da duraklamalar oluyor. Nasıl çözebilirim? Teşekkürler.
Üst Alt