Urator kullanıcısının son içeriği

1. Urator

Yardım Ekran Altı Parmak İzi Ayarları (ROOT)

Hocam var olması muhtemel ve en basit şekilde o animasyon da kaldırılabilir ama belli ki hala su yahut suyun oluşturduğu hasar mevcut. Bu suyun kurutulması-çıkarılması zor bir şey değil. Güvenilir bir tamirciye götürüp sorununuzu belirtin, eliniz yatkınsa siz de yapabilirsiniz ama sadece suyu...
  2. Urator

Tavsiye Kaliteli mi 9t pro Ekranı

peki hocam teşekkür ederim
  3. Urator

Tavsiye Kaliteli mi 9t pro Ekranı

Mi 9t pro cihazımın ekranı 10 ay önce kırıldığı için telefoncuda değiştirmiştim. Takılan ekranın görüntü kalitesi fena değildi ve amoleddi. Dün bu ekran önce parlak beyaz oldu sonra beyazlıklar açık mavi oldu en sonunda da sol alttan mürekkep gelip her yere yayıldı ve ekran şu an kapkara. Tüm...
  4. Urator

Çözüldü Soğukta Açılan telefon

Sorun batarya ve anakart arasındaki bağlantılardan birindeymiş, pc ile wp falan kullanabildiğim için finaller bitene kadar pek bakmamıştım dün arka kapağı açıp sök tak yapınca sorun çözüldü ama kağıt sıkıştırdım kapakla bağlantı noktası arasına.
  5. Urator

peki, teşekkür ederim
  6. Urator

Cihaz öğlen 3 gibi durduk yere kapandı ve açılmadı tepkisiz şekilde kaldı. İçine ben görmeden su falan damlamış olabilir diye pirinçte beklettim 6 saat ama tepki alamadım. Şarja takma denemelerime de yanıt vermeyen cihazı gece 11 gibi markete çıkarken yanımda götürdüm ve orada açmaya çalışınca...
  7. Urator

Yardım Cihazda hiçbir sensör çalışmıyor

teşekkür ederim hocam ama orangefox da denedim hatta şu an o yüklü, sorun twrp değilmiş onu anladık.
  8. Urator

Soru Widevine L3 sorunu ( Netflixvs.)

Hocam ben de çok şaşırmıştım sensörlerim bozuk olduğu için global 12.5... yükledim olmadı bu sefer 10.3.3 yükleyince sensörlerim düzelmişti. Artık miui 12 ile mi L1 oldu yoksa miui 10 ile mi emin değilim ama gerçekten oldu bende. Evet fastboot ile yükleyince.
  9. Urator

Soru Widevine L3 sorunu ( Netflixvs.)

Bendeki 9t pro L3 e düşmüştü ama miui 10 global fastboot rom yükleyince L1 oldu daha önceden dfe ve modullerle uğraşıp sonuç alamamıştım şimdi farklı bir şey için uğraşırken bunu bulmuş oldum. Umarım herkeste işe yarar.
  10. Urator

Çözüldü Mi9T Su Geçirdi

Peki hocam yalnız o da pek önerilmiyor
  11. Urator

Çözüldü Mi9T Su Geçirdi

hocam yarar da uzun süre bekletin yedek telefon varsa 2 gün dursun en az, içinde ne kadar nem kalırsa o kadar çabuk sorun yaşatır anakart veya ekran
  12. Urator

Yardım 9t Pro Restart Atınca Sensörler Gidiyor

Twrp terminal bölümünden ve orangefox recovery'den de persist yükledim ama başlangıçta ön kamera açılıp kapanmasına rağmen sensörlerde bir gelişme yok.
  13. Urator

maalesef hocam olmadı
  14. Urator

Tamamdır hocam teşekkür ederim, şu an internete sadece telefondan erişebiliyorum 1 2 saate sonucu yazarım
  15. Urator

Mantıklı hocam Mantıklı hocam, deneyeyim bu akşam bl kapanmıyordu değil mi
Üst Alt