Yardım DFE sonrası Açılmayan telefon

Urator

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yusuf aslan
Cihazım
Mi 9t pro
Konular
9
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
Evolution x 4.3
Telefon Modeli
Mi 9t pro
Bootloader Kilidi
Açık
Bir cahillik edip cihaza twrp den disable force encryption dosyasını yükledim ilk başta cihaz mi logosundan sonraki ekrana yani evolution x animasyonuna geldi ve orda kaldi surekli animasyon devam ediyordu açılmıyordu ben de firmware yi bastan yükleyeyim dedim twrp den yukledim simdi cihaz mi logosunda kalıyor firmwareden sonra romu da flashladim ama mi logosundan ileri gitmiyor.
Format data yapmadan bu sorunu nasil çözebiliriz acaba ya da twrp den kendi dosyalarimi yedekleme imkanım var mı yardimci olursaniz cok sevinirim

Tortue

Software Developer.
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ayhan
Cihazım
Xiaomi 11 5G
Meslek
Full Stack Dev.
Konular
134
TWRP moduna girip cihazi bilgisayara baglayin. O sekilde gerekli belge/dokumantasyonlari alabilmeniz gerekiyor.

Aldiktan sonra dediginiz gibi format data yapip sifirdan bir ROM flashlayin, cihaz acilacaktir buyuk ihtimal ile.

Oyla:

Klcgl19

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Furkan
Cihazım
Redmi note 7
Konular
9
Bir cahillik edip cihaza twrp den disable force encryption dosyasını yükledim ilk başta cihaz mi logosundan sonraki ekrana yani evolution x animasyonuna geldi ve orda kaldi surekli animasyon devam ediyordu açılmıyordu ben de firmware yi bastan yükleyeyim dedim twrp den yukledim simdi cihaz mi logosunda kalıyor firmwareden sonra romu da flashladim ama mi logosundan ileri gitmiyor.
Format data yapmadan bu sorunu nasil çözebiliriz acaba ya da twrp den kendi dosyalarimi yedekleme imkanım var mı yardimci olursaniz cok sevinirim
backup alabilirsiniz hocam dahili hafızayı sonrada sıfır kuurlum yaparsınız

Oyla:

Urator

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yusuf aslan
Cihazım
Mi 9t pro
Konular
9
Teşekkürler arkadaslar kusura bakmayin gece cevap veremedim gec kaldim

Oyla:

Urator

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yusuf aslan
Cihazım
Mi 9t pro
Konular
9
Bi çözüm buldum şöyle ki eğer benim gibi bilgisayarınız bozuksa ya da yoksa yedeklemek için twrp nin kendi yedekleme yerinde dahili depolama yedeğinin yanında depolama hariç diyor yani kendi verimizi kurtaramiyoruz bu sorunu twrp den dosya yöneticisine girip sd kartı yani depolamayı seçip dosyalarınızı tek tek USB otg ye atarak aşıyoruz belki duymuşsunuzdur ama ben duymamıştım inşallah faydam olmuştur

Oyla:
Üst Alt