unalcanip kullanıcısının son içeriği

1. U

Rehber [No-Root]VoLTE ve ViLTE etkinleştirme

Ben yapamadım, önce volte telefon mu bulmak lazım nasıl olacak
  2. U

İnceleme Mi A2 Lite, Android 9 ile gelen Yenilikler ve Sorunlar! (TEMMUZ GÜVENLİK GÜNCELLEMESİ YAYINLANDI)

çağrı yapmak için rehbere kayıtlı kişilerin ismi Türkçe karakter içeriyor ise son güncelleme ile aramada ismi bulmuyor. örnekte kişi ismi ÜNALCAN AMA BULMUYOR
  3. U

Haber A2 Lite Mayıs Güncellemesi

Arama ekranı sıkıntılı oldu içinde Türkçe karakter olan isimleri tuşlar ile bulmak imkansız rehbere girip bakmak lazım!
  4. U

İnceleme Mi A2 Lite, Android 9 ile gelen Yenilikler ve Sorunlar! (TEMMUZ GÜVENLİK GÜNCELLEMESİ YAYINLANDI)

Ayrıca selfie için parmak izi de ise yaramıyor yada ben bilemedim...
  5. U

Merhabalar, Kamera için deklanşör basınca hemen foto çekmesi için ne yapmalıyım ayarlarda bir türlü bulamıyorum.
  6. U

Bir diğer bilmediğim? Parmak izi ile fotoğraf çekme özelliği var mı var ise nerede?
  7. U

WhatsAppi seçtim ama sorun şöyle ki , ekran kapanınca wi-fi de kapanıyor ekran açınca bağlanıyor
  8. U

Uygulama olarak değil ben wifi olarak baktım listede yoktu ondan yazdım kusura bakmayın ayrıca teşekkürler.
  9. U

Merhaba arkadaşlar, mi a2 liste için hoşnut olmadığım bir durum var, wifi açıkken telefon bildirimleri anlık gelmiyor sanırım periyodik olarak açılıp kapanıyor diğer cihazlarim da kablosuz uyku politikası vs. Ayar vardı bunda bulamadım. Bu sorunu nasıl çözebiliriz?
Üst Alt