Umutshnysr kullanıcısının son içeriği

1. Umutshnysr

MIUI 12.5 Redmi Note 9 Pro – Endonezya Kararlı Android 11 V12.5.1.0.RJZIDXM İndirme Bağlantıları

Ben yüklemiştim önceden bu roma hala bu romdayım şuhan kullanmıyorum yakında vanced için yüklerim
  2. Umutshnysr

MIUI 12.5 MIUI 12.5 | KURTOGLU- Special Edition | Kendi Custom Romum | Redmi Note 9 Pro JOYEUSE Özel | Videolu Detaylı Açıklama Yer Almaktadır

Hocam denemedigim rom kalmadı miui aosp ama Herkes ne denerse denesin bende dahil 11 yahut 12.3 eu ya dönüyoruz 1630467472 https://forum.miuiturkiye.net/konu/redmi-note-9-pro-joyeuse-miui-12-kararli-eu-rom-kurulum-rehberi-resimli-ve-videolu-anlatim.91198/ Dediğim 11-12.3 sürümleri bunlar...
  3. Umutshnysr

Uygulama Redmi Note 9 Pro Eu Rom sistem uygulamalarını kaldırma

Hocamız güzel bir soru sormuş ama bildiğim kadarı ilede bukadar net olmuyor costiminizer kullanıyormusunuz 1630374189 Ve ikinci soru magisk var ama devre dışı yapmak için kullandığınız program nedir
  4. Umutshnysr

Soru Redmi Note 9 pro Eu Rom Dolby ?

Sağolun hocam WhatsApp dan yazayım bakayım
  5. Umutshnysr

Soru Redmi Note 9 pro Eu Rom Dolby ?

Geçenlerde aosp Rr Romu deneyimledim ve çok güzel bir ses deneyimi yaşadım ama bu romda memnunum eu rom da ama dolby bulamadım düzgün çalışan ?
  6. Umutshnysr

Uygulama Redmi Note 9 Pro Eu Rom sistem uygulamalarını kaldırma

Merhaba değerli Forum Arkadaşları Miui da Bilgisayar olmadan Kullanmadığım sistem ve Google Uygulamalarını nasıl kaldıracağım geregsiz yere zaten az olan 64 gb depolamamı ve gereksiz yere belleğimi doldurmalarını istemiyorum
  7. Umutshnysr

Soru Hiç bir romu kuramıyorum zip hatası

Eu 12 yi kurdum düzeldi hocamda oosp de ki o ses kalitesi yok birde miui da birsürü gereksiz sistem uygulaması var teşekkürler herşey için 1623438524 Evet zip doğrulaması açıkdııı ve hayır kapatmadım hocam
  8. Umutshnysr

MIUI 12.5 MIUI 12.6 | 21.4.7 Port Redmi Note 9S/Pro/Pro Max/Poco M2 Pro (Miatoll) Repack

Vendor vs kurmamıza gerek varmı yoksa normal kurulum adımlarımı konudaki gibi zip hatası alıyorum
  9. Umutshnysr

Ne yapmam lazım hocam kusura bakmayın Allah korusun ne kurabilirim sorunsuz bir şekilde
  10. Umutshnysr

Arkadaşlar zaten mi EU ROM dan rr te geçtim orange fox kullanıyorum twrp olarak bu seferde miui bgst te geçicem geçmiyor başka aosp ROM demedim olmuyor miui EU demedim olmuyorr
  11. Umutshnysr

Rom OxygenOS 10.3.9 PORT | Redmi Note 9S/Pro/Pro Max/Poco M2 Pro

Ya hocam yardım edinnn Soru - Hiç bir romu kuramıyorum zip hatası
Üst Alt