umutizgi kullanıcısının son içeriği

1. umutizgi

Yardım Galaxy A21s Google Ekranı Bypass

Galaxy A21s diye bi telefon var şirkette kayıtsız curtsuz diye yaklaşık 2 senedir pek kullanılmamış ofiste, şimdi de wp telefonu olarak kullanmak istiyorlar, sıfırladım cihazı ama pin istiyo en son telefon kimdeydi onu da bilmiyorlar, kurtarabilir miyiz yoksa şu hissesine salladığım reeder...
  2. umutizgi

Yardım One Plus 9 LE2115 Oxygen 13'ten 11'e nasıl dönerim?

Bir rehber mevcut mudur, kilit açılacak, msm denilen şey nedir gibi... Xiaomiden kendi söküğümü dikmeyi öğrenmiştim fakat oneplus tarafına uzağım.
  3. umutizgi

Karşılaştırma mi 10t vs oneplus 9 le 2115

Op9 LE2115 model numaralı telefonu kullanıyorum, MI 9T'den geçtim, gelmeyin, ekran süresi berbat, kamera yazılımı berbat, video 4k 30/60 çekerken ilk 1-2 saniye donmalar mevcut. İlk fırsatta elden cıkarıp kurtulmayı düşünüyorum
  4. umutizgi

Rehber OnePlus 9 Android 12'den Android 11'e Dönüş Rehberi

By.TRabZonLu™ hocam bilginiz var mı?
  5. umutizgi

Bu geri dönme ile alakalı konu mu hocam? Cihaz brick olmadı zira
  6. umutizgi

Merhabalar, 2 hafta önce One plus 9 LE2115 modelini satın aldım, aldığım gibi tüm güncellemesini yaptım , fakat 13 sürümünden hiç memnun değilim, pil süresi berbat, kamera 4k 30/60 karede 1 2 saniyelik takılıyor vs. ya cihazı satacağım ya da yazılımsal bir sorunda eski sürümde deneme yapacağım.
  7. umutizgi

Var mı bilgisi olan?
  8. umutizgi

Android 13den dönmek için de kullanabilir miyiz? A13 gerçekten çöp, teli alalı bir ay olmadı aldığım gibi tüm güncellemeleri tek tek yaptım, ekran süresi max 5 saat, kamerada video kaydına başlayınca 1 2 saniye takılıp devam ediyor, aşırı satutasyonu yüksek renkli videolar çıkıyor, yazılımı çöp...
  9. umutizgi

Yardım MIUI Favoriye Eklenen Duvar Kağıdını Nasıl Bulabilirim

Selamlar, OP 9 cihaza geçiş yaptım 9T cihazım arızalandığı için, Miui'de kullandığım her zaman duvar kağıtları > favorilerim kısmından indirdiğim duvar kağıtlarına nasıl ulaşabilirim bileniniz var mı?
  10. umutizgi

Yardım Mİ 9T Hiç bir şekilde ses yok, Mikrofon Çalışmıyor

O şekilde yapıp karşıdaki insana riskli bi cihaz vermek istemiyorum op9 satın aldım, 9tyi de çocukların eline oyuncak niyetine veririm artık, konu kilitlenebilir.
  11. umutizgi

Enes budağa götürdüm cihazı 1000 lira masraf çıktı işlemci reballing yapacak büyük ihtimal fakat kısa vadede tekrar sorun çıkartacağı kesin, benim için bir devir kapandı... Elveda mi 9t 😪
  12. umutizgi

Yok hocam persist sensörlerle falan ilgili olduğu için durduk yere o dosya ile alakalı olacağını düşünmedim çünkü ne kamerada ne sensörlerde bi sorun yok. Ben de biraz okudum başlıkları o soğuğa bırakma muhabbetini de denedim buzluğa atıp ama yok, tuş kombinasyonu falan işe yaramadı, bugün...
  13. umutizgi

Evet hocam bi kaç miui romu, (system cevap vermiyor deyip cihaz yeniden başlıyor arada sırada) aosp romda yeniden başlatma sorunu yok fakat iki rom türünde de ses çıkmıyor hiç bi şekilde, ne arama ne ses kaydı ne oynatma sese dair hiç bişey... durduk yere nasıl bozulur anlamıyorm :/
  14. umutizgi

Fikri olan var mı acaba? şurdaki sorunun aynısını yaşıyorum
  15. umutizgi

Selamlar dün akşam cihazı her zaman ki gibi şarjdan cıkardım ve garip bi kasma ile birlikte donma baş gösterdi, hiç bir uygulama kurulumu vs bir şey yapmadım, cihaz yeniden başlıyor arada sırada takılıp kalıyordu , Aosp kurdum yeniden başlamasa bile cihazda ne mikrofon ne kulaklık ya da...
Üst Alt