umuro kullanıcısının son içeriği

1. umuro

Soru Mi 8 Telefonum Açılmıyor

Miflash ile orjinal roma döndürdüm. İmei de bir değişim olmadı şimdilik bir sıkıntı yok. Teşekkürler
  2. umuro

Fastboot ile kurulum yaptıktan sonra eğer imei giderse EFS yedeği almıştım onu geri yüklersem imei geri gelir mi?
  3. umuro

Dedikleriniz yaptım ancak telefon mi yazısı gelince kapanıyor ve yeniden açılıyor. Bu durum sürekli devam ediyor. Fastboot ile temiz kurulum yapsam imei gider mi, bir bilginiz var mı?
  4. umuro

Merhaba Mi 8 telefonuma yurt dışı cihazı olduğu için telefoncudan imei attırdım. Telefona güncelleme gelmiş, güncellemeyi otomatik yüklemeyi denedi sanırım ben gece uyumadan şarja taktım sabah kalktığımda TWRP ekranı açıktı. Sonra telefonu yeniden başlatmak istedim. bir iki sefer kapanıp TWRP...
  5. umuro

Soru Mi8 Spigen Rugged Armor Kılıf Uyumlu Ekran Koruyucu

Ürünün linkini paylaşmanız mümkün mü acaba Ürünün linkini paylaşmanız mümkün mü acaba
  6. umuro

Soru Mi8 Spigen Rugged Armor Kılıf Uyumlu Ekran Koruyucu

Arkadaşlar Mi8 için Spigen Rugged Armor kılıf aldım. İki tane 9H kırılmaz ekran koruyucum vardı ikisini de bu kılıf çatlattı. Bu kılıfa uygun çatlamıycak, fiyatı uygun olan tavsiye edebileceğiniz kırılmaz ekran koruyucu var mı?
  7. umuro

Soru Sony 3D Creator Uygulamasını Mi 8'de çalıştırmak

Uygulamayı hackleyebilecek biri çıkarsa başka cihazlar için de bir mod apk sı oluşturabilir belki ancak şuan için pek mümkün gözükmüyor
  8. umuro

"1.0.A.2.0" Bu sürümü çalıştı ancak bu sürümün üstü çalışmıyor. Sanırım bu sürümden sonra Sony uygulamanın içine sony olmayan telefonlarda açılmaması için bir kod eklemiş ve uygulama açıldığı gibi çöküyor. Bunu çözmenin bir yolu olabilir mi?
  9. umuro

Cam2api ve OpenClz aktif onlarda bir problem yok ancak hala açılmıyor
  10. umuro

Merhaba arkadaşlar bildiğiniz üzere 3D Creator uygulaması bir nesnesin camerayla modellenebilmesini sağlayan bir uygulama. Bu uygulamayı "Sony Apps Enabler" yardımıyla kurdum ancak her açışımda uygulama çöküyor. Bu uygulamayı Mi 8'de nasıl çalıştırabilirim? Bug Report kısmını ekledim
Üst Alt